Поклейка шпалер своїми руками

Поклейка шпалер своїми руками - справа більш ніж можливе. Фахівці компанії ПРОК з радістю готові надати Вам декілька корисних порад цього приводу.

Заказать дизайн интерьера в Киеве Вы можете у наших профессионалов.

Отже, шпалери вже у Вас на руках. Крім них, Вам знадобляться правильні інструменти.

По-перше, у Вас повинен бути ніж для різання шпалер. По-друге, необхідний буде валик для нанесення клею (можна виділити для цього окрему широку кисть). Також, важливим елементом (про який дуже часто забувають) є щітка для розгладження шпалер.

Само собою, для того, щоб відокремити старий шар, Вам потрібно металевий шпатель, причому, чим ширше, тим краще.

Також в нагоді чиста ганчірка. Ну і, звичайно, для шпалер клей (який підходить під вибрані шпалери).


Підготовка стін до поклейки шпалер - один з ключових етапів роботи. Стіни повинні бути рівними, без тріщин та вибоїн. Будь-які нерівності повинні бути заштукатурені і заґрунтовані. Тут є свої нюанси, проте, це тема для окремої статті.

Є маленька хитрість: зніміть всі вимикачі і розетки і на час поклейки відключіть електрику. Потім, акуратно проріжте ножем невеликі дірочки в тих місцях, де розташовані поглиблення. Уже після того, як лист наклеєний, прикрутіть зняте на місце. Завдяки цьому, зовнішній вигляд буде набагато естетичніше.

Готувати шпалери слід заздалегідь, перед наклеюванням. Розкачайте рулон, відміряйте потрібну відстань і акуратно відріжте (краще робити це по лінійці або за допомогою прямої довгої палиці). Нічого складного - просто потрібно бути акуратним і уважним. Розрізати полотна необхідно з невеликим запасом (приблизно 5 сантиметрів).

Шпалерний клей, як правило, готуватися просто: в холодну воду необхідно рівномірно висипати клейовий порошок (тонкою цівкою). При цьому розчин необхідно помішувати (і робити це інтенсивно, інакше в клеї з'являться грудочки). Решта рекомендації Ви зможете прочитати на коробці з клеєм (справа в тому, що різні клеї мають свої особливості по температурному і часовому режиму).

Тепер, коли все готово, можна приступати безпосередньо до наклеювання шпалер. Клей наноситься в залежності від того, які шпалери Ви вибрали. Це може бути як стіна, так і самі шпалери.

Більшість сучасних шпалер клеять в стик. Тут потрібно бути акуратними і постійно стежити, чи не залишилося зазору. Саме тому клеїти шпалери одному - неефективне. Максимально сприятлива ситуація, коли один тримає полотно під стелею, а інший розправляє його в середині і внизу.

Таким чином, поклейка шпалер своїми руками більш ніж можлива. Однак, перш ніж приймати рішення з цього приводу, зателефонуйте нам. Поклейка шпалер ціна на яку одна з найнижчих в місті - наша візитна картка.

Похожие страницы: