Пластиковий паркан для дачі - економічне рішення для садового ділянки

Якщо зіставити якісні характеристики, ціну та довговічність, то пластикові паркани виграють по дуже багатьом пунктам перед іншими видами матеріалів. Полівінілхлорид міцний, довговічний, вологостійкий. Йому не страшні погодні зміни і перепади температур, він легко переносить як спеку, так і мороз. Протягом всього терміну експлуатації такий паркан зберігає первозданний вигляд і колір.

Качественные сетки пластиковые для свеого земельного участка вы можете купить на сайте нашего магазина.

Огорожа з пластика виглядає завжди акуратно , за ним дуже легко доглядати, необхідно просто зрідка мити його зі шланга. Він абсолютно не вимагає додаткового догляду. Оскільки матеріал легкий, такий паркан не важко встановити самостійно . На ринку представлена величезна різноманітність ПВХ дощок, секцій, сітки та інших елементів огорожі на будь-який смак.

Види пластикових парканів для дачі

Для зведення глухого забору, відмінно підходить пластикова дошка. Вона захистить від сторонніх очей і шуму. Можлива як горизонтальна збірка обшивки, так і вертикальна.

Зварна сітки (оцинкований прут з ПВХ покриттям) знайшов широке застосування на спортмайданчиках, різних кордонах і дачних ділянках. Дачники часто модернізують такий паркан, вплітаючи в його секції пластикову стрічку. Це можна зробити відразу або згодом, з появою засобів.

На ринку є величезний асортимент всіляких готових секцій і необхідної фурнітури для зведення пластикових парканів. Кожен зможе підібрати собі відповідний варіант в залежності від цілей, смаку і вартості: решітка, штахетник, глухі або комбіновані секції, тин.

Відмінною альтернативою звичної сітці-рабице стала поліхлорвінілова сітка . Легка, влагоустойчивая, естетично приваблива, вона не вимагає особливих навичок для зведення огорожі.

Похожие страницы: