Пінопласт - застосування в будівництві

Такий матеріал добре підходить для будівництва в різних кліматичних умовах. Приміром, на Крайній Півночі пінопласт використовують як утеплювач. В екваторіальних широтах його застосовують як теплоізоляційний матеріал.

В нашем интернет магазине представлены пенопласты различных размеров. Только у нас купить Вы можете по самой выгодной цене.

Пінопласт - це нетоксичний, теплоізоляційний і звукоізоляційний, екологічно чистий матеріал. Він застосовується в будівництві понад 40 років. За весь цей час пінопласт зарекомендував себе як один з найбільш економічних матеріалів. Він легкий у застосуванні, практично не теплопроводен і паронепроникним.

Полістирол повністю нешкідливий для навколишнього середовища і людини, у нього необмежений термін придатності, він не починає розпадатися під впливом мікроорганізмів.

Пінопласт є вогнестійким матеріалом. Група пластмас, до яких він належить, при горінні виділяють гази, схожі з тими, які виділяються при горінні деревини.


Він володіє теплоізоляційними властивостями за рахунок того, що волога, яка може на нього потрапити, не чинитиме впливу на цей матеріал. Отже, поява цвілі і бактерій виключено. Завдяки цій особливості пінопласт можна застосовувати в харчовій промисловості.

Пінопласт відмінно поєднується з різними матеріалами, такими як руберойд, з асфальтовим покриттям, амоній, штучні добрива, асфальтові емульсії, рідкі добрива, каустична сода, мило, спінені фарби, цемент, вапна, гіпс, розчини солі.

Також фізичні і хімічні властивості цього матеріалу не змінюються під впливом і температури навколишнього середовища. Але, рекомендується не допускати попадання прямих сонячних променів на пінопластові плити, а також уберігати від впливу різних погодних опадів

Пінопласт, застосовуваний в якості будівельного матеріалу, потрібно застерігати від взаємодії з такими хімічними сполуками: ацетоном, оцтово-етиловим ефіром, розчинником фарб, скипидаром, спиртом, бензином, гасом і смолами. Від впливу цих речовин можливе повне розчинення або пошкодження пористої структури пінопласту.

Похожие страницы: