П​ідлоги для промислових будівель

Підлоги для промислових будівель повинні бути міцними і максимально зносостійкими. Оскільки вони практично постійно перебувають під колосальним навантаженням, яку надає важке обладнання, безперервний потік великої кількості людей, рух техніки, поверхня з невідповідними властивостями швидко втрачає експлуатаційні та естетичні характеристики. Оптимальним рішенням стане вибір на користь наливних полімерних підлог, стрімко витісняють інші варіанти підлогового покриття.

Наливні підлоги - безкомпромісна якість

Услуги электрика Вы можете заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

На таких об'єктах, як виробничі цехи, склади, гаражі, парковки та інші промислові приміщення полімерні наливні підлоги незамінні. Їх популярність пояснюється незаперечними перевагами. Серед них важливо відзначити:

Надійність і міцність - ці багатошарові покриття створюються таким чином, щоб витримувати колосальні навантаження (механічні і вібраційні). Вони стійкі до пошкоджень. На поверхні не утворюються тріщини, відколи, інші дефекти.

Довговічність - поверхня прослужить мінімум 20-25 років, зберігши презентабельний вигляд.

Рівна поверхня - незалежно від початкового стану статі, наливна поверхня виходить ідеально рівною.

Гігієнічність - безшовна і гладка структура запобігає скупченню мікробів, бруду. За таким підлогою легко доглядати. Він без труднощів відмивається від будь-яких видів забруднень.

Безпека - наливні підлоги абсолютно нешкідливі, вони не виділяють небезпечні сполуки в простір.

Єдиний мінус - такі підлоги складно створювати. Саме тому їх виготовлення важливо довірити компетентним фахівцям.

Підлоги для промислових будівель

Де замовити полімерні наливні підлоги?

Підлоги для промислових будівель, виготовлені з полімерних матеріалів, виробляє компанія СТЕЛС. Штат наших співробітників сформований з кваліфікованих майстрів, які знають, як створювати якісні наливні поверхні. Навіть в самих складних умовах експлуатації підлоги будуть служити десятиліттями, зберігаючи початкові властивості незмінними.

Наша досвідчена команда створює полімерні наливні підлоги абсолютно на різних промислових об'єктах, а також в квартирах, або приватних будинках. Кожному клієнту гарантований суто індивідуальний підхід. Конструкція підлоги підбирається з урахуванням особливостей експлуатації приміщення.

Похожие страницы: