Підлога, що ​самовирівнюється

Самовирівнювальні суміші - загальна назва численних складів різного типу, виду і призначення. Вони можуть серйозно відрізнятися за характеристиками, але їх об'єднує одне - скорочення трудомісткості робіт при забезпеченні аналогічних параметрів статі, що і при ручному (механічному) вирівнюванні. Компоненти самовирівнюються складів підібрані так, щоб забезпечити самостійне рівномірний розподіл матеріалу за рахунок закладених в них певних параметрів в'язкості, текучості, еластичності і інших.

Вы можете приобрести качественное брс соединение по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Застосування самовирівнюючі складів

При виборі самовирівнюючі складів покупці зазвичай керуються саме цієї їх характеристикою, яка до певної міри змушує думати, що всі роботи можна буде з легкістю виконати самостійно і в підсумку отримати ідеальний підлогу без особливих витрат часу, сил і застосування спеціального обладнання. Почасти це так. Але завжди необхідно мати на увазі, що самовирівнюючі склади не виключають повністю необхідність контролю рівня, внесення коригувань в розподіл суміші і дотримання всієї поетапності технології влаштування підлоги. Вони лише спрощують, прискорюють процес, але не більше того.

Застосування складів цього типу ефективно для створення чорнового статі, правда, є і суміші для фінішного покриття - дорожчі. В цілому ж на ринку представлена велика різноманітність матеріалів, що може створити деякі проблеми з вибором у людей, які не розуміються на специфіці і характеристиках конкретних сумішей і марок. Більш того, багато абсолютно не розуміють, який саме склад необхідно купувати для роботи в заданих умовах і отримання необхідних характеристик статі. В результаті хтось переплачує за непотрібні параметри, а хтось економить і не отримує нічого з того, що дійсно важливо.

Технологія роботи з Самовирівнювальні складами по основним етапам не відрізняється особливо від застосування інших складів для наливних підлог:

підготовка основи;

підготовка суміші;

заливка;

коригування розподілу суміші;

очікування готовності і усунення при необхідності дрібних дефектів шліфуванням.

Якщо все зробити правильно, вийде дуже рівна поверхня. При чорнової обробці вона стане ідеальним рішенням для пристрою фінішного підлогового покриття. При декоративної - дозволить досить швидко отримати підлогу заданих параметрів. Але щоб все вийшло дійсно правильно, краще вдатися до послуг професіоналів, які і коректно підберуть склад, і без всякого вашої участі виконають всі роботи «під ключ».

Похожие страницы: