Підготовка гіпсокартону під фарбування и Siniat

Зробити стіни ідеально рівними допоможе гіпсокартон, і з цим не посперечаєшся. Цей матеріал дарує майстрів- обробників масу можливостей, в числі яких не тільки вирівнювання поверхні, але і пристрій рельєфних конструкцій незвичайних і химерних форм. Найпростішим варіантом подальшої обробки представляється фарбування, хоча з успіхом на гіпсокартон можна поклеїти шпалери, покласти плитку і взагалі зробити багато чого.

Для качественного ремонта, обращайтесь в Siniat - компания с опытом, индивидуальный и профессиональный подход ко всем клиентам.

Для отримання якісного результату фарбування стелі та стін рекомендуємо скористатися послугами професіоналів, так як фарбування гіпсокартонної поверхні тільки на перший погляд здається легкою і простий. Навіть за умови дорожнечі вартості їхніх робіт (насправді це не так) якісна фарбування в результаті може обійтися дешевше, тому що не доведеться переробляти і витрачати більше фарби.

Підготовка гіпсокартону під фарбування
Найважливіше і відповідальна справа в фарбуванні гіпсокартону - це підготовка поверхні. Гипсоволоконних листи дуже рівні, але в багатьох місцях повинні стикуватися, адже гіпсокартон має певні розміри і на поверхні видно щілини і капелюшки шурупів, за допомогою яких скріплювалися ці самі листи.

Насамперед при обробці гіпсокартону під фарбування потрібно прогрунтувати поверхню і дати їй висохнути. Грунтовка допоможе створити на поверхні гіпсокартону тонку водовідштовхувальну плівку і тим самим стане на заваді високою поглинання фарби і скоротить її витрата. Крім того, грунтуючий складу покращує адгезію матеріалу поверхні з фарбою.


Потім потрібно "втопити" виступають на поверхні елементи кріплення, але не дуже глибоко. Досить закриття капелюшки до відмови, але без зайвих зусиль. При підготовці гіпсокартону не допускається жодного відшарування верхнього шару ГВЛ від внутрішнього гіпсового наповнення. У тих місцях, де папір все-таки відшаровується, рекомендується відірвати її повністю або підрізати під самий корінь, а що утворилася нерівність затерти наждачкою, інакше Шпаклювальний шар відвалиться разом з відстає папером.

Ті місця, де у гіпсокартонного листа відсутня оброблена при виробництві кромка, потрібно самостійно обробити. Для цього в таких місцях зрізають шар під кутом 45 °. Це забезпечить гарне подальше шпаклювання та армування стикуватися листів.

Потім місця стиків гіпсокартону та кріплення саморізів шпаклюються, при цьому потрібно проклейка стиків гіпсокартону серпянкой - спеціальної скловолокнистою сіткою з етикеткою поверхнею. Важливо клеїти стрічку рівно по середині шва, щоб по обидва боки залишилася однакова ширина серпянки. Шпаклівку не треба розводити у великих обсягах, а тільки на 30 хвилин роботи, так як склад швидко сохне. Розведення засохлої шпаклівки водою здатне знищити або змінити все її властивості.

Правильно закрити стики гіпсокартону - це взагалі окрема тема. Тут потрібно добре зроблене армування, при якому не повинно бути ніяких шорсткостей. Після висихання шпаклівки і освіти сильних патьоків їх буде неможливо зашкуріть не тільки наждачним папером, а й рашпілем. Є ймовірність безповоротно зіпсувати лист гіпсокартону.

За допомогою шпатлювання отримуємо рівну поверхню, готову до фарбування, але досягається це не з першого разу. Є поняття первинного шпатлювання гіпсокартону і фінішного. Кожен шар шпаклівки необхідно виконувати через ґрунтовку і подальше її висихання. В результаті вийде підготовлена до подальшої фарбування поверхню, рівна і не вбирає зайву фарбу.

Похожие страницы: