​Особливості капітального ремонту

Особливості капітального ремонтаКапітальний ремонт - заняття досить трудомістке і довгий, що вимагає певних знань і навичок в галузі ремонту. Капітальний ремонт передбачає роботи з перепланування і кардинальну реконструкцію приміщень, що включає: вирівнювання стелі і стін, заміну водоканалізаційних і електромереж, установку нових дверей і вікон, заміну сантехніки.

Бажано такі види робіт довірити професіоналам і найняти ремонтну бригаду з виконробом, який буде контролювати процес роботи. Залучення бригади також може допомогти вам заощадити на будматеріалах, так як будівельні фірми, що пропонують свої послуги, часто мають знижки.

Необхідно скласти план-проект майбутнього приміщення перед початком ремонтних робіт, прописати кошторис - розрахувати необхідну кількість будматеріалів для роботи і їх вартість, якщо вирішили скористатися послугами будівельної бригади, потрібно укласти договір, в якому будуть вказані терміни виконання робіт, обов'язки обох сторін і гарантії. 

Етапи капітального ремонту

Після організаційних питань можна переходити безпосередньо до підготовки приміщень до ремонту. Для цього потрібно звільнити простір від речей і меблів і знеструмити приміщення.

Далі при необхідності слід демонтувати опалювальні стояки і труби, попередньо переконавшись, що води в опалювальних системах немає, а стояки водопостачання перекриті.

Переходимо до видалення старих шпалер, підлогового покриття та розмивання стелі. Після того, як старі покриття видалені, можна приступати до вирівнювання поверхонь за допомогою штукатурки або гипсокартона, а також плитки у ванній кімнаті, туалеті і на кухні. Стеля також вирівнюється за допомогою штукатурки, яка зачищається нождачной папером після висихання, або ж за допомогою гіпсокартону або підвісних стель.

Закінчивши приводити в порядок стіни, переходимо до роботи з електричною проводкою.

Далі можна зайнятися заміною сантехніки і труб каналізації і водопостачання.

Важливим пунктом в ремонті йде заміна старих вікон і дверей, до цього питання необхідно підійти з усією серйозністю і ретельно вибирати компанію, яка буде вам встановлювати вікна і двері. Вирівняні стіни і підлогу допоможуть більш точно визначити необхідні розміри дверей і вікон. Також слід подбати про обробку укосів і заміні підвіконь.

Самі трудомісткі роботи позаду і можна переходити до наклеювання шпалер, фарбування стель і укладанні нового підлогового покриття, встановлення наличників і плінтусів. В самому кінці ремонтних робіт встановлюються радіатори опалення і електроприлади.

На час капітального ремонту бажано подбати на час про інше житло, якщо ж такої можливості немає - робіть ремонт почергово в кожній кімнаті, починаючи з далекої і закінчуючи кухнею. Під кінець можна залишити ремонт балкона або лоджії, де на цей час зручно зберігати будівельний інвентар.

Похожие страницы: