Основні види і застосування самоклеючих шпалер

Основні види шпалер-самоклейок

Мы поможем вам выбрать моющиеся обои на кухню, которые прослужат долгие годы.

З виворітного боку на поверхню самоклеючих шпалер нанесений клей і захисна плівка. Лицьова ж сторона може бути різною:

ПВХ-плівка. Такі полотна добре тягнуться і характеризуються високою міцністю. Однотонні або з малюнком, матові або глянцеві, вони відмінно підходять для обклеювання стін, а також меблів.

Фотошпалери на клеїть основі застосовуються для декорування стін, дверей і предметів меблів (особливо популярні вони при обробці шаф-купе).

Сатинові самоклеючі шпалери. Дизайни таких полотен дійсно вражають. Вони часто використовуються для виготовлення фотошпалер.

Полотна із спеціальним покриттям, що дозволяє при бажанні малювати по ним крейдою або маркером, ідеальні для декорування дитячих кімнат, а також для обробки елементів інтер'єру, наприклад, холодильника або шафи.

Самоклеючі шпалери під дерево, мармур, шкіру. Вони прекрасно повторюють той чи інший матеріал по відтінку і фактурою. З їх допомогою можна з легкістю створювати всілякі інтер'єрні стилі.

Пробкові самоклеючі шпалери не тільки володіють всіма стандартними характеристиками, але і зберігають тепло, а також не пропускають сторонні звуки. Такі варіанти відрізняються тривалим терміном експлуатації (до 20 років) і можуть використовуватися для обробки різних приміщень.

Похожие страницы: