​Основні правила вибору вечірньої сукні

Щоб правильно плаття вечірні купити для майбутнього свята, необхідно орієнтуватися на такі характеристики:

Дрес-код. Як правило, він вказується в запрошенні. Якщо в запрошенні вказано рекомендований варіант, йому обов'язково потрібно слідувати, щоб не виникало незручних ситуацій. Якщо його немає, варто брати до уваги масштаб і рівень офіційності. Однак завжди краще одягнутися трішки скромніше, ніж занадто розкішно. Наприклад, не варто надягати занадто розкішне вечірнє плаття на весілля, щоб не затьмарити наряд самої нареченої.

Час. Чим пізніше захід, то більш суворим і багатим повинен бути наряд. Для вечірки на 17.00 цілком підійде коктейльне плаття, а для прийому о 20.00 потрібен повноцінний бальний або вечірній туалет.

як підібрати вечірнє плаття

Положення в суспільстві та вік. Заможним жінкам в більш старшому віці потрібно вибирати розкішні тканини і діаманти. Кращий вибір - вечірнє плаття в підлогу. Молоденьким дівчатам цілком можна обійтися більш легковажними і простими нарядами і недорогими прикрасами, вибравши короткі вечірні сукні.

Також дуже важливо підібрати ту модель, яка буде підкреслювати красу фігури, а не її недоліки. Привертати увагу потрібно до найкрасивішою і правильної частини тіла, тим самим приховуючи недосконалість в іншій зоні.

Як підібрати вечірнє плаття

Дизайнери розробили масу всіляких фасонів, завдяки чому кожна жінка може приховати під тканиною ті частини фігури, які здаються їй далекими від досконалості.

сукні Вечірні

Вибір фасону багато в чому залежить від індивідуального статури:

Занадто вузькі плечі, невеликі груди, тонка талія, широкі стегна, схильні до повноти ноги ( «груша»). Головне завдання в такому випадку - замаскувати огрядний низ. На допомогу прийдуть гарні вечірні сукні з темною спідницею і світлим ліфом, а також вироби з декольте і оголеними плечима або наряди з струмує тканини, плавно розширюються донизу. Візуальному збільшенню верхній частині фігури сприяють пишні рукави, різноманітний декор ліфа.

Широкі округлі плечі, об'ємна талія ( «яблуко»). Тут проблемною зоною є середина фігури. Якщо є можливість, потрібно зробити талію тоншою за допомогою корсета або коригуючого білизни. Так фігура буде виглядати вишуканіше. Оптимальний вибір - плаття із завищеною талією. Не допускається декор в області плечей. Можна підкреслити красу ніг за допомогою короткої спідниці або довгого Подолу з розрізами.

Відсутність талії, широкі плечі, стрункі ноги ( «перевернутий трикутник»). Тут важливо дотримуватися пропорції, щоб врівноважити масивний верх і вузький низ. Потрібно вибрати сукні, які обтягують верхню частину фігури, при цьому спідниці повинні бути пишними, розкльошеними, з рюшами або драпіруванням в області стегон.

Похожие страницы: