Основи і теорія дизайну: чого навчають у першу чергу

Що саме перетворює квадратні метри в Будинок? Де знайти той магічний інгредієнт, який подарує йому атмосферу спокою і благополуччя? Знаходиться він усередині нас самих і тому його необхідно звідти дістати і проявити зовні або ж саме сам простір визначає те, що ми відчуваємо і з чого складається наш внутрішній світ? Загалом, питання не нове - що первинно, матерія або свідомість?

Купить качественную мебель вы можете зайдя в интернет магазин мебели в киеве, вас ждет широкий выбор и приятные цены.

Наш дзен - архітектура, дизайн і декор. Використовуючи ці інструменти, ми вирішуємо і проблеми свого поганого настрою, і неуспішності дітей у школі, і загального психологічного фону в будинку. Ми прагнемо створити простір, в якому кожен член сім'ї зможе проявити свої найкращі якості не в надії затьмарити іншого, а з бажанням створити гармонійний союз, де кожен викладається по-максимуму.

Проекція стилю життя на інтер'єр

Адже тільки так дійсно можливе досягнення цілей. Коли той, з ким ти живеш поруч - не тягар, який треба тягти на собі. Коли ви надихаєте один одного на щоденні подвиги, радіючи і розуміючи, що разом ви дійсно можете дуже багато. Коли ви кожен для себе і один для одного створюєте світ, в якому відчуваєте вільними.

Дизайн інтер'єру допоможе вам спроектувати на навколишнє середовище спосіб життя, який ви вибрали, або змінити його, якщо ви помітили в ньому щось або навіть когось зайвого. Подумайте над тим, що професійних дизайнерів вчать вирішувати проблеми і придумувати конфігурації з рішень для конкретної сім'ї, але на особистому рівні потрібно спочатку вибрати цю саму сім'ю. І це теж залежить від вас.

Терміни і поняття

Сьогодні ми познайомимо вас з деякими термінами і поняттями, які трохи відкриють завісу у світ професійного дизайну. Щоб працювати дизайнером інтер'єру, ліцензія або спеціальну вищу освіту не потрібно, правда, ми радимо вам все ж використовувати класичний формат навчання у ВНЗ на підтримку самостійного навчання. Таким чином, якщо ви хочете стати дизайнером для своєї квартири і квартир родичів, а потім, може бути, перейти в приватний бізнес, потрібно лише зареєстроване ІП, знання, досвід і, звичайно ж, почуття смаку.

Ескіз і дизайн-проект

У будь-якому підручнику вам скажуть, що перед початком робіт потрібно зробити ескіз, і лише за ним йде розробка дизайн-проекту. Цікаво, що в сучасному світі етап ескізу дуже часто пропускається, особливо якщо у дизайнера є карт-бланш від клієнта на вибір стилю. Дизайн-проект складається на основі планування квартири, точних розрахунків, має розгортку стін і перспективу, візуальні зображення, зроблені в спеціальних 3D-програмах. Дизайн-проект може бути дублюючим і виконувати різні функції. Один з них може бути надано для клієнта - більш яскравий і спрощений, другий буде створений для будівельників - до кошторису і точними цифрами.

Обидва варіанти потрібно складати в різній формі: «продає» - для клієнта і максимально докладної і раціональної - для будівельників. Раніше практично завжди другий варіант дизайн-проекту називався «робоче креслення», але зараз поняття зливаються через те, що робочі креслення стають все більш і більш ілюстрованими і «глянцевими», а клієнти хочуть бачити більше докладної інформації, іноді в цифрах. Створення цих двох напрямних вже робить вас дизайнером інтер'єру конкретного проекту. Правда, не варто забувати, що навіть при активному вивченні питання в форматі навчання вам знадобиться кілька років (включаючи реальні проекти для набрання досвіду), щоб стати професіоналом, незалежно від вашого рівня і почуття смаку.

Похожие страницы: