Недорогий Ремонт Квартири Своїми Руками

ЭНЦИКЛОПЕДИЯ РЕМОНТА КВАРТИРЫ СВОИМИ РУКАМИ

Поради Від Професіоналів:

17 найпоширеніших помилок в декоруванні інтер'єру і способи їх виправити.

1. Штучні квіти. Навіть самий витончено виконаний квітка з тканини або пластика не замінить живі букети-такі квіти тільки збирають пил і народжують не найприємніші асоціації. Так що фахівці пропонують зовсім позбутися від тропічних або пластикових букетів в будинку.

2. Занадто багато диванних подушок. Так, звичайно, вони привносять атмосферу затишку, але їх іноді буває надто багато. Якщо кожен раз, коли ви збираєтеся прилягти або присісти, вам доводиться відсувати гору подушок, сміливо позбавляйтеся від надмірностей!

3. Однотонний інтер'єр. 90% житлових інтер'єрів зараз виконуються в нейтральній кольоровій гамі - бежевій, коричневої або темно-зеленою. Аксесуари та освітлення теж підбираються відповідні. Але для того, щоб йти в ногу з часом, не треба боятися кольору. Яскраві акценти ніколи не завадять, а тільки привнесуть в атмосферу будинку жвавість, свіжість і святковість.

4. "Голі" вікна. Не треба забувати, що вікна теж потребують окремого декорі, який би вписувався в загальний інтер'єр і дозволяв світлу вільно проникати в приміщення. Тому штори слід вибирати з особливою ретельністю. "Бабусин" ситець і тюль, і важкі портьєри однаково недоречні в сучасному будинку.

5. Меблі, виставлена уздовж стін. Але їх вже застарілого стереотипу - всі меблі повинна бути розставлена вздовж стін, а середина кімнати повинна залишитися вільною. Але, з іншого боку, навіщо потрібно це вільний простір? Далеко не у всякій кімнаті передбачається влаштовувати вечірки з танцями. Так що дизайнери радять збалансовано організувати простір кімнати і все-таки заповнити середину.

6. непрактично оббивка на диванах і кріслах. Єдина вимога до оббивних матеріалів - практичність. Вони повинні легко стиратися в разі, якщо на них проливають їжу або напої.

7. Занадто високо висять картини. Картини - важливий елемент декору і на них повинен зупинятися погляд. Тому не варто розміщувати їх під стелю. Пам'ятайте: центр композиції повинен бути на рівні очей.

8. Неправильне освітлення. Відомо, що світло "робить" інтер'єр. Тому слабо або невірно освітлена кімната не може виглядати стильно, як би ретельно вона не була обставлена.

9. "Плаваючі" килими. Загальне правило - килим повинен бути зафіксований ніжками меблів. Зім'ятий килим автоматично робить кімнату неохайною.

10. Строкатість і надто багато аксесуарів. Досить підкреслити одну-дві ключові деталі інтер'єру. Безліч сувенірів, статуеток, дрібних картинок, а також використання різнопланових мотивів в декорі робить кімнату надзвичайно вигадливою.

Возможно, вам понравится:
Ремонт квартир в Москве
Ремонт квартир в Москве
Ремонт квартир от RemontKvartirM.ru
Ремонт квартир от RemontKvartirM.ru

Середенко: Безработный – осужденный

—  Delovye Vedomosti Online
За «упаковку руками предметов гигиены и медицинской продукции» эта фирма предлагает «хорошую зарплату – 450 евро в месяц (брутто). 450 евро в месяц (брутто) – это не хорошая, это маленькая .. Представьте, что вы застраховали квартиру, страховой случай наступил – вас залили соседи сверху.

Недорогой ремонт и
Недорогой ремонт и
Ремонт квартиры своими руками
Ремонт квартиры своими руками
Похожие страницы: