Натяжна стеля в спальній кімнаті
У спальні ми проводимо багато часу - не тільки спимо, але і відпочиваємо у вихідні та свята. Тут відновлюються сили, тому інтер'єр спальної кімнати повинен навіювати почуття умиротворення і комфорту. В ремонті спальної кімнати намагаються використовувати максимально безпечні матеріали, які одночасно дозволяють створити ще й унікальний дизайн. По-цьому, натяжна стеля в спальній кімнаті - Ваш вибір!

Все більше замовників в Санкт-Петербурзі за краще вибрати натяжні стелі від виробника для спальні, які мають масу переваг перед звичайними стелями. ПВХ матеріал відмінно підходить і тим, хто недавно робив косметичний ремонт, і тим, хто не робив ще ніяких робіт з облагороджування квартири.

Профессиональное обучение Online Law programs по самой вігодной стоимости на сегодняшний день.


З найбільш значущих переваг відзначають такі:

Матеріал натяжної стелі не вбирає запахи.
Монтаж обходиться в меншу суму в порівнянні з іншими варіантами обробки.
Мінімальні втрати висоти стелі на відміну від варіанту з гіпсокартоном.
Ідеально рівна поверхня без швів.
Практично повна відсутність сміття і бруду під час монтажних робіт.

Сюди ж варто додати і можливість вибору будь-якої текстури і забарвлення. Замовникам в Санкт-Петербурзі видається шанс втілити в життя різні сміливі ідеї, як і самостійно створити неповторний інтер'єр спальні. Крім стандартних кольорів, на стелі доступна друк індивідуальних зображень.
Як вибрати натяжна стеля для спальної кімнати?

Щоб забезпечити своїм клієнтам зручний і вигідний сервіс, наша компанія готова запропонувати натяжні стелі з екологічно чистого і високоякісного полотна. Всім замовникам з Санкт-Петербурга і Ленінградської області ми гарантуємо швидкий виїзд, завмер і монтаж за один день!
Фото монтажу натяжної стелі в спальні

В асортименті є різноманітні текстури і забарвлення. Полотна бувають матові, глянцеві і сатинові. Кожен з цих видів має певними особливостями і перевагами. Стелі з матовою поверхнею імітують білену поверхню, а це затребувано тими замовниками, хто віддає перевагу простоті, без зайвих малюнків.

Сатинове полотно відрізняється одночасно скромністю і різноманітністю. Серед його достоїнств відзначають наступні:

Різні колірні рішення дозволяє легко домогтися унікального світловідбивання.
Колірна палітра виглядає на ньому спокійно і стримано, ніж підкреслюється затишок і комфорт спальні.
Таке полотно найкращим чином підходить до нанесення малюнків - від простих і нехитрих до фотозображень.

Якщо замовнику хочеться чогось помпезного, яскравого і виділяється, то підійде стеля з глянсовою поверхнею. Тут теж є безліч відтінків при різноманітній кольоровій гамі. Якщо інтер'єр був продуманий досить добре, така обробка стане справжньою окрасою спальні. Перед вибором стелі варто проконсультуватися у наших менеджерів. Завдяки індивідуальному підходу, Ви отримаєте проект «під ключ», залишиться лише прийняти роботи і насолодитися оновленим інтер'єром.

Похожие страницы: