​Наливні підлоги: технологія

Декоративні наливні підлоги виглядають дуже красиво, нестандартно і часто стають головним акцентом дизайнерської складової інтер'єру. Але на відміну від інших підлогових покриттів, технологія їх влаштування вважається більш складною через необхідність діяти дуже акуратно і гранично уважно дотримуватися всі нюанси, а також підвищеного ризику помилок, які важко виправити з мінімальними витратами.

Особливості технології наливної підлоги

Ключова відмінність наливної підлоги за технологією монтажу полягає в тому, що він не вкладається, як інші покриття, а наливається. Начебто, все просто. Але основна проблема їх пристрої полягає в тому, що кожен тип, вид, а нерідко і склад конкретного виробника і марки наливної підлоги вимагають індивідуального підходу. В результаті виходить, що технологія, в общем-то, одна, але реалізовувати її в кожному випадку потрібно по-різному, з поправкою на безліч факторів:

Вы можете приобрести качественный кран шаровый полипропиленовый по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тип і вид наливної підлоги - за складом суміші, кількості шарів і особливостям їх нанесення, за характеристиками фінішної поверхні, по декоративної складової (кольоровість, текстура, різні візуальні ефекти).

Склад суміші, її виробник, марка.

Умови проведення робіт, в тому числі характеристики вихідного підстави, і експлуатації підлоги.

На відміну від неспеціалістів, професіонали, знаючи всі нюанси технології, здатні ефективно адаптувати її до кожного конкретного випадку і реалізувати так, щоб, незважаючи ні на які фактори, підлогу вийшов високої якості - відповідає всім стандартам і побажанням замовника.

Крім того, фахівці завжди знають:

як правильно обстежити і підготувати підставу до робіт;

як вибрати склад і марку суміші;

як розрахувати необхідну кількість суміші і приготувати її;

як здійснити перевірку дотримання технології в міру проведення робіт і оперативно усунути недоліки, не допустивши будь-яких вад в підлогове покриття;

нарешті, як виконати наливку статі виходячи з конкретних умов і особливостей проведення робіт, щоб отримати якісний підлогу.

Видове різноманіття наливних підлог збільшується з кожним роком. Майстрам доводиться не стільки підлаштовуватися під нові склади, скільки заздалегідь вчитися працювати з кожним із них, щоб запобігти позаштатні ситуації вже в процесі виконання замовлення.

Похожие страницы: