Інєктування тріщин стін бетону


Метод ін'ектірованія- це ефективний спосіб усунення протікання в будь-якому підземному спорудженні

Сьогодні, коли вартість землі з кожним роком стає все вище, навряд чи можна собі уявити будівництво будівель без створення підземних приміщень. Це стосується будівництва парковок і цокольних поверхів, складів і підвалів.

Головною проблемою сучасних і колись побудованих під землею споруд є протікання фундаменту. Виникаючі внаслідок деформації або осаду конструкції, протікання можуть бути також результатом пошкодженої гідроізоляції.

В силу певних обставин, фільтрація грунтових вод, що проходять крізь стіни в підземну частину споруди, завдає неповторний шкоди споруді в цілому, тому необхідно вчасно подбати про усунення протікання методом ін'єктування або ін'єктування.

Завдяки професійному підходу до здійснення діагностики, грунтовного з'ясування причин протікання вод, а також використанню сучасних поліуретанових складів нам вдається зробити найбільш якісний ремонт протікання системою ін'єктування.
Яким чином проводиться ін'єктування?

Як правило, підвищена щільність забудови не дозволяє проводити усунення протікань ззовні, а тому єдиним можливим способом ремонту є вищевказаний метод.

Профессиональное инъектирование трещин по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Його суть полягає в наступному: спеціальний гідроізоляційний матеріал, надходить в конструкцію через ділянки, які були пошкоджені і покриває протікання.

Поліуретановий склад наноситься в порожнині і тріщини, шви і інші порожнечі. Ін'єкційний склад, який утворює, після хімічної реакції, щільну, нерозчинну прошарок, що не пропускає воду, перешкоджає надходженню вологи всередину приміщення.

Завдяки ін'єктування вдається домагатися високих результатів навіть при вкрай складних ситуаціях.

Фахівці нашої компанії готові в короткі терміни встановити причину появи води в фундаменті або підземних спорудах та максимально ефективно здійснити усунення протікань.

Бистровспенівающіеся смоли дозволяють створити найбільш довговічну гідроізоляцію. Цей матеріал володіє високими еластичними властивостями і прекрасну адгезію.

Для більш ефективного усунення протікання їм заповнюють простору, що проходять уздовж арматури.

Ін'єктування тріщин (бетону) поліуретановим складом дозволяє створювати ефективний, водонепроникний бар'єр, глибина яких становить понад 0,2 мм.

Наші фахівці виконають недорогий і якісний ремонт протікання методом ін'єктування (ін'єктування) в мінімальні терміни.

Похожие страницы: