Металеві пороги для підлоги

Металеві пороги (кутові, прямі, фігурні) грають не тільки чисто декоративну роль. Вони функціональні: плоскі пороги з металу приховують місця з'єднань різних підлогових покриттів (наприклад, лінолеуму, паркетної дошки або ламінату різного відтінку). В результаті під підлогове покриття не забивається пил і сміття, а підлога виглядає естетично.

Купити профіль для плитки можна на цьому сайті за найкращою ціною

Фігурні пороги (широкі або вузькі) візуально і фактично розмежовують простір, зменшують щілини між підлогою і дверима, захищають приміщення від запахів і звуків, що йдуть з інших кімнат. Кутові вироби встановлюють на щаблях, завдяки чому сходи стають більш безпечною. Ними можна приховати або захистити кути, які швидко зношуються і руйнуються.

Переваги металевих порогів

Алюмінієві пороги мають кілька переваг перед аналогічними виробами, виготовленими з пластику, дерева та інших матеріалів:

Висока міцність.

Після установки пороги з металу не гнуться, зберігають свою форму, не вимагають заміни дуже довго.

Довговічність.

Алюміній не схильний до корозії, довго не зношується, на відміну від ПВХ і подібних матеріалів. Зазвичай алюмінієві пороги мають додаткове покриття, що захищає метал від подряпин.

Практичність.

Такі пороги швидко миються, не потребують особливого догляду, для них можна використовувати будь-які засоби для чищення (крім абразивних).

Серед додаткових переваг - демократична ціна і естетичність.

Як вибрати алюмінієві пороги?

Алюмінієві пороги можуть мати різну ширину, форму, покриття і відтінок. Від цього залежить і їх вартість. Кутові пороги підійдуть для сходів і підвищень, ніш. Прямі та фігурні можна використовувати в дверних отворах, плоскі - у великих кімнатах, якщо потрібно розділити їх на кілька зон.

Пороги з металу підбирають і за типом покриття. Воно робить більш декоративним і довговічним. Це може бути ламінація, фарба, анодування та інші види покриттів. Відтінок, фактуру, малюнок, якщо він є, підбирають під інтер'єр, орієнтуючись на колір і візерунок підлогового покриття.

Похожие страницы: