Матеріали для оздоблення стін на кухні

Кухня є досить специфічним розташуванням. На відміну від інших кімнат, тут періодично буває висока вологість і постійні запахи, жар, кіптява. Тому до покриття тут пред'являються підвищені вимоги. Оздоблення стін в цьому приміщенні повинна відповідати нормам і вимогам гігієни, але при цьому вона повинна бути естетичною і гармоніювати з загальним стилем і дизайном приміщення.

Лучшим выбором будет плитка для стен, которую Вы можете купить в нашем магазине по выгодной цене.

Оздоблення стін на кухні виконується з використанням таких оздоблювальних матеріалів як: керамічна плитка, фарбування, декоративна штукатурка, шпалери, що миються або пластикові панелі. Останнім часом часто в обробці кухні став використовуватися декоративний камінь для виділення окремих зон.

Найбільш прийнятним варіантом обробки кухонних стін є керамічна плитка, види якої відрізняються великою різноманітністю, так само як і способи установки. Сучасні виробники пропонують плитку гладку і матову, глянсову і текстурну. Вибір досить великий, щоб можна було купити кахельну плитку для кухні підходить за кольором і фасоном. Плитка для може використовуватися як для оформлення «фартуха» в поєднанні з іншими варіантами обробки, так і для оформлення стін частково або повністю.


Не менш популярним способом обробки стін на кухні є їх фарбування. Ця опція доступна за вартістю, до того ж використання фарби дає простір фантазії, дозволяючи покрити стіни кількома відтінками відповідно до задуманої ідеєю. Фарба для кухні повинна бути вологостійкою, краще якщо це буде гладка глянсова поверхня. При виборі цього варіанту важливо подбати про те, щоб забезпечити рівну поверхню, щоб фарба не виділяла її дефекти. Оригінальним варіантом стане використання структурної фарби або декоративної штукатурки.

Стіни на кухні можна оформити за допомогою шпалер. Зазвичай для цього використовуються вінілові і флізелінові полотна, які володіють хорошими експлуатаційними властивостями. Спеціальне покриття якісних шпалер, що миються дозволяє їх мити, вони не відклеяться від вологи і забезпечать прекрасний декоративний ефект. Також можна використовувати шпалери під фарбування.

Ефектно виглядатиме на кухні декоративна штукатурка. Можна використовувати різні види штукатурки, в тому числі матеріал на основі мармурової крихти, силіконову, структурну або венеціанську штукатурку.

Виділити окремі зони на кухні можна за допомогою декоративного каменю. За допомогою каменя можна підкреслити і виділити окремі елементи інтер'єру, зонувати приміщення, привнести в приміщення оригінальності за допомогою окремих вставок.

Панелі МДФ також нерідко використовуються для обробки кухонних стін. Це матеріал міцний і довговічний, він стійкий до вологи і температур. Панелі несприйнятливі до бактерій і мікроорганізмів. Зазвичай МДФ використовується для виготовлення фасадів меблів, але вони будуть оригінально виглядати і як матеріал для стін. Панелі можуть імітувати будь-яку фактуру, мати будь-який колір.

Похожие страницы: