Маленька, але затишна або 10 порад з облаштування невеликій вітальні

Як обставити невелику вітальню меблями, щоб простір відповідної кімнати не перетворилося в «авангардний вінегрет», щоб житловою площею в результаті можна було зручно користуватися? Наведемо 10 порад з облаштування невеликій вітальні кімнати меблями і предметами інтер'єру.

Вы можете Заказать мебель в Киеве из отличного материала и по выгодной цене.

Маленьке простір - не причина відмовлятися від елегантного і стильного інтер'єру. Останній, як відомо, велить дотримуватися гармонії і чистоти. Звідси ясно, чому мінімальна кількість меблів сприяє вирішенню відповідної проблеми. Причому рад по меблюванню невеликій вітальні досить багато.

1. Геть маленький диван
Великий диван - не завжди «пожирач» простору. Багато що залежить від форми конструкції. Наприклад, кутові моделі прекрасно приживаються на стику двох стін і при цьому можуть передбачати 3-5 місць. Маленькі аналоги цього не можуть. Якісна м'які меблі підійде для обстановки вітальні як не можна до речі. Пропонована в різних комплектах, розмірах і стилях, вона підійде для будь-якої вітальні.

Ще один привабливий варіант - секційний диван, який охоплює відразу три стіни. З ним вже точно не страшно приймати в гості великі компанії. Головне, щоб решта простору було відносно вільним, у чому нам допоможуть наступні рекомендації.

2. Зберігання з розумом
Оскільки в маленькому залі фон треба не завантажувати, речі краще зберігати в потайних місцях. Для цього у нас вже є дивани з висувними або вбудованими ящиками.

Одяг краще зберігати в гардеробній або шафі-купе. Останній, зрозуміло, рекомендується «поселити» в спальні або тієї ж вбиральні.

Стінки і бібліотеки - це минуле століття (якщо мова йде не про класичний залі або домашньому кабінеті). Тому книги можна складати прямо на підлозі або відкритої полиці білого кольору.

Телевізійний екран вже не доводиться ставити на стільницю, бо легкий сучасний плоский телевізор можна сміливо вішати на стіну.

Добре мати пару ніш. Але для них, як правило, доводиться збільшувати товщину стін.

3. Хай живе скло!
Тіснота вітчизняної житлової нерухомості сприяє популяризації прозорої меблів, яка народжує фокус вільного простору. Тому сьогодні в тренді кавові столи зі скляними стільницями, відкриті полиці і перегородки, які цілком виконані з мінерального або органічного скла. Останній, по суті, є вже пластиком.

4. Підлокітники? Зайвий «багаж» ні до чого
Якщо прибрати з диванів і крісел підлокітники, то м'які меблі для вітальні стає менш об'ємною. Відповідно, зменшується рівень завантаженості простору вітальні. Правда, спати на «відкритому» просторі вже небезпечно, оскільки існує ризик впасти на підлогу. Тому замість підлокітників рекомендується використовувати вузькі знімні валики.

5. Освоєння «низини»
Чим більше висота приміщення, тим більше в ньому вільного простору. Звідси актуальність застосування низьких меблів має великий сенс. До того ж, відповідні предмети, як правило, відрізняються простими лініями і одноколірної оббивкою, що, в свою чергу, теж візуально не завантажує інтер'єр.

6. Тверда стійка
Ще один корисний для тісного приміщення елемент - ніжки. Зокрема, мова йде про ніжках меблевих. Якщо вони високі і тонкі, якщо вони відносяться до стільців, то відповідні вироби виглядають підйомно і цікаво. Варто додати в концепцію рожеву оббивку і конструкція виходить кокетливою. Прекрасна стать, природно, в захваті.


7. Світлий підхід
Про необхідність використання відкритих полиць і скляних столів уже говорилося. А як щодо світлої меблювання, яка своїм білим кольором закріплює дорожню карту просторого інтер'єру, якщо фон білий, або підкреслює його, якщо фон темний.

Добрими партнерами білого кольору є втілює природу зелений і солідний чорний, про який поговоримо в наступному розділі.

8. Чорний «прораб»
Не варто обмежуватися білими меблями. Чорну теж можна змусити працювати на благо тісній вітальні, якщо остання має світлий фон. Але навіть коли в приміщенні вже встановлено м'який комплект меблів білого кольору, навіть в такому випадку можна і потрібно придбати журнальний стіл зі скляною стільницею і темним каркасом, темний килим та інші предмети інтер'єру. Аби був дотриманий баланс між двома «протилежностями».

9. Як щодо дзеркал
Дзеркало, здавалося б, є окремим елементом облаштування, але ніяк не меблевим виробом. Але якщо воно буде вбудовано в дверцята потайний ніші або стелажа, то відповідний елемент отримає новий вигляд і другий сенс. Головне, що простір від дзеркала не страждає, а навпаки, збільшується і навіть стає функціональніша, ніж раніше.

10. Тільки вперед
Мало хто здогадується висунути диван вперед, створивши між стіною і виробом простінок. Останній виявляється корисним для розміщення полиць, гори книг і інших атрибутів повсякденному житті. Таким чином, задній план виглядає енергійно, а передній - просторо. Заодно інтер'єр ділиться на дві зони, де диван служить зонуючим елементом.

Похожие страницы: