Лічильники тепла та води

Лічильники тепла в квартирі допоможуть вам відстежити скільки витрачається теплової енергії. Коли встановлюється індивідуальний вимірювальний прилад, то у власника квартири виникає бажання економити на теплових ресурсах і проводить різні заходи, для того, щоб утеплити своє приміщення. А коли спостерігає вигоду, то і інші люди теж замислюються як встановити лічильник на опалення в своєму приміщенні. Якісний лічильник тепла і води надає компанія ЗТІ за дуже вигідною ціною.

При виборі лічильника потрібно врахувати деякі критерії. Робота лічильника заснована на обліку енергії тепла, вимірюється різниця температур і обчислюється кількість витрат теплоносія. Витрата можна виміряти двома способами, це тахометричний і за допомогою ультразвуку. Під кожен спосіб є свої побутові лічильники, які ведуть облік енергії тепла. Така модель як ультразвукова, дуже надійна у використанні, довговічна і точна в показаннях. Тахометричний прилад, трохи поступається в перевагах, з цього і його ціна буде трохи нижче.

Завдяки встановленню лічильника на опалення в квартирі, власник зможе заощадити свій бюджет і спрямувати зекономлені гроші на більш потрібні цілі.

Фахівці компанії ЗТІ допоможуть вам з вибором, проконсультують і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Похожие страницы: