Квартира Ремонт Своїми Руками

ШКОЛА РЕМОНТУ: ремонт квартири своїми руками

Міжвінцевий стрічковий утеплювач.

Часи, коли для утеплення вінців брусових і рублених конструкцій використовували лляну або конопляну паклю, або мох, безповоротно відходять у минуле. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів є в наявності сучасний теплоізоляційний матеріал - межвенцовий стрічковий утеплювач.

Переваги використання міжвінцевого стрічкового утеплювача:
прискорюється процес складання конструкцій, знижуються трудовитрати;
забезпечується надійне утеплення;
НЕ аллергичен;
має тривалий термін служби;
перешкоджає гниттю дерева;
утеплювач не розтягується птахами.
Крім того, в складі джутового утеплювача є лігнін - природний високомолекулярний полімер, який має вологовідштовхувальні властивості. У льоні також присутній цей полімер, але його відсоток зовсім невеликий, приблизно 2-3%, а в джуті - 20-25%. В процесі усадки зрубу джутове волокно ущільнюється і склеюється лигнином, за рахунок чого полотно набуває особливої міцності і влагонепроницаемость.

Міжвінцевий стрічковий утеплювач виготовляється з натурального матеріалу - льону або джуту, є також льноджутовая і льноватіновий утеплювач. У комбінованих варіантах утеплювача може бути різне процентне співвідношення матеріалів, наприклад, 20% льону та 80% джуту або 50% на 50%, і т.д.

Стрічковий утеплювач продається в рулонах. Стандартні розміри утеплювача: ширина - 100, 125, 150 і 200 мм., Довжина - 10-50 п.м., товщина - 5-15 мм, поверхнева щільність - 300-800 г / кв.м.

Виготовляється стрічковий утеплювач по нетканій голкопробивний технології, коли натуральні волокна пробиваються спеціальними голками, що мають щербини-гачки. Волокна переплітаються між собою, утворюючи міцне полотно, що нагадує повсть. Отримане таким способом полотно розрізають на смуги і скачують в рулони, які упаковуються в плівку, що захищає матеріал від вологи і пилу.

Так як товщина матеріалу може бути різною, існують певні рекомендації з укладання стрічкового утеплювача в залежності від товщини зрубу.

Якщо зруб зроблений з рубленого колоди, то краще брати утеплювач великої товщини - 15 мм. Для оциліндрованих колод і звичайного бруса підійде утеплювач товщиною 8-10 мм, а для клеєного бруса - 5 мм.

Возможно, вам понравится:
Ремонт канализации своими
Ремонт канализации своими
Ремонт кухни своими руками
Ремонт кухни своими руками

Владимир Якунин: надо перестать изображать невинность

—  РИА
.. пасквиль обо мне и членах моей семьи. Потом это все благополучно перепечатывалось в России. Самое противное - нет ни одного приемлемого варианта поведения в такой ситуации. Нельзя дать лжецам по морде, поскольку потом не отмоешься, да и чести много - руки о них марать.

Похожие страницы: