Кроквяна система мансардного даху

Будь-яке будова має свій каркас, який можна порівняти з людським скелетом. Каркас - це основа будівлі. Без каркаса існування тієї чи іншої споруди неможливо. Тому так багато говорити про важливість якості його побудови немає необхідності. Не меншу відповідальність несе каркас і при побудові даху. Основа похилого даху носить назву кроквяної системи, так як її побудова відбувається з несучих елементів - крокв.

У сучасному житловому будівництві набуло популярності облаштування мансарди, оскільки це дозволяє розширити житлову площу приміщення без великих матеріальних витрат. Здійснювати будівництво кроквяної системи мансардного даху необхідно відповідно до правил будівельних технологій. Від цих правил будуть залежати показники якості захисних функцій покрівельної системи.

За геометричною формою дах може бути абсолютно різною. Можливо вона ламаною трикутної, з дотриманням симетрії чи ні, займати всю площу будівлі або займати лише частину. З метою економії велика кількість людей намагаються звести таку конструкцію самостійно. Варто зазначити, що проектування мансардного даху займе багато часу і сил, адже це процес дуже трудомісткий. Найчастіше без допомоги професіоналів не впоратися. В такому випадку ризик допущення неточності буде наближений до нуля. У будівництві навіть сааме незначніше помилки здатні привести до нестійкості даху, а згодом й зовсім до її обвалення.

  

Сегодня набирает широкую популярность Строительство домов "под ключ" в Эстонии и ФИНЛЯНДИИ. с гарантией качества и только из самых качественных строительных материалов.

 

Тип кроквяної системи визначають на етапі проектування. Для визначення навантаження на конструкцію потрібно, в першу чергу, зробити вибір покрівельного матеріалу. Адже вага різного покрівельного матеріалу має істотні відмінності. У зв'язку з цим і запас міцності повинен бути відповідним матеріалом.

Для мансард крокви бувають двох видів: висячі і наслонние. Перевага в будівництві віддається наслонних кроквяної системі. Похилі крокви відрізняються наявністю проміжних опорних стійок, що упираються внизу в поздовжні бруски, на які, в свою чергу, лягає відповідальність за розподіл навантаження з даху на стіни.

Також крім наслонних крокв можуть бути використані висячі, в разі відсутності в будові внутрішніх капітальних стін. І опора припадає лише законами на стіни будівлі. Висячі крокви вгорі між собою з'єднуються. Для будівництва каркасної споруди використовують дошки, довжина яких повинна прямо залежати від довжин прольоту між кроквяними фермами. Найчастіше вдаються до будівництва мансардного даху в приватних житлових будинках.

Дах захищає будова від вологи, вітру і втрат тепла. Крокви служать підставою покрівельної конструкції. У цій статті ми розглянемо, як здійснити установку крокв. Якщо поставитися до цієї справи серйозно і дотримуватися правил, цілком можна зробити все самостійно.

Похожие страницы: