Критерії вибору слінгу для перенесення дитини

Вага дитини. Як правило, поряд з пунктами віком крихти виробники також вказують обмеження по вазі. Дійсно, діти одного віку можуть істотно відрізнятися за цією ознакою! Зазвичай рюкзаки розраховані на дітей вагою до 9 - 10 кг, рідше - до 12 - 13 кг. Будьте уважні, адже від дотримання допустимого навантаження безпосередньо залежить надійність кріплень, а значить, і безпеку вашого малюка!

По лучшей цене слинг купить на сайте нашего магазина.

Комфорт для мами. Обов'язково приміряйте рюкзак: наскільки він зручний для вас? Чим ширше лямки, тим менше вони будуть врізатися в плечі. Чи є можливість перехрестити лямки на спині, а також чи є широкий пояс, що застібається на талії? Останній забезпечить більш рівномірний розподіл навантаження. Перевірте, чи легко надівається «кенуру», наскільки швидко і просто можна перевести рюкзачок з одного положення в інше. Навряд чи дитині сподобається довго чекати, поки мама бореться з численними карабінами і липучками. Дуже зручні моделі, у яких можна відстебнути сумку з заснулим малюком і покласти його в ліжечко, не потривоживши при цьому його сон.


Матеріал. Якщо ви збираєтеся використовувати рюкзак влітку, краще вибрати полегшену модель з дихаючих тканин. Також звернути увагу на внутрішні шви і гумки на отворах для ніжок - чи не будуть вони натирати ніжну шкіру малюка?

Надійність кріплень. Перед покупкою переконаєтеся в тому, що місця прикріплення лямок і ременів досить надійні. Як правило, це досягається за рахунок того, що вони прошиті кількома рядками і продубльовані металевими заклепками.

Фурнітура. Пряжки, карабіни і засувки, безсумнівно, надійніше кнопок, кілець і липучок. Лямки і ремені повинні мати необхідний запас міцності і довжини, щоб при бажанні користуватися рюкзаком могли і інші члени сім'ї.

Утеплювач. У холодну пору року перевагу краще віддати утепленим рюкзачки з водовідштовхувальним верхнім шаром. Зазвичай відомі фірми-виробники пропонують до своїх моделей зимові вкладиші, чохли і накладки для додаткового захисту малюка від холоду, а також козирок від вітру і дощу.

Похожие страницы: