Косметичний Ремонт Квартири Своїми Руками

Косметический ремонт своими руками


Косметичний ремонт своїми руками один з найдоступніших і простих способів в найкоротший термін облагородити житло, надати навколишньому простору будинку або квартири нові фарби і декоративне оформлення. Фінансові витрати на проведення косметичного ремонту, як правило, не великі, а досягнутий ефект чистоти, свіжості і новизни інтер'єру може перевершити всі очікування, подарувати відчуття радості і затишку.

Поради по ремонту

Косметичний ремонт своїми руками Косметичний ремонт роблять самостійно з мінімальною переплануванням житла, з невеликими витратами на ремонт стін, підлог, сантехніки, вікон і дверей. Такий вид ремонту квартири можна охарактеризувати, як часткове або повне відновлення стану стін, ремонт і монтаж підлог, стель без виконання складної заміни конструктивних елементів (реконструкції підлог, заміна перегородок). До цих робіт зазвичай відносять шпаклівку і фарбування стель і стін, з заміною шпалер і плінтусів, фарбування вікон і дверей, невеликий ремонт підлог, для старого паркету, циклювання, і багаторазове покриття лаком.

В даний час поняття косметичного ремонту з появою безлічі нових оздоблювальних матеріалів і технологій трохи розширилося. Наприклад, сьогодні цілком під силу самостійно протягом декількох днів перетворити приміщення, зробивши на стінах декоративну штукатурку, яка не вимагає ретельної підготовки і постеливши в кімнаті ламінат. Ще один невеликий нюанс - в процесі проведення косметичного ремонту можуть бути розкриті недоліки в конструктивних елементах квартири або в інженерних системах, які спричинять за собою проведення непередбачених робіт і перевитрата коштів. Все залежить від можливості самостійно оцінити вихідні дані приміщення перед проведенням ремонтних робіт і фактичного зносу об'єкта.

Відразу обмовимося, що капітальна перепланування квартири (знесення і перенесення несучих стін, зміни цільового призначення приміщень, реконструкція перекриттів) не входять до визначення косметичного ремонту, так як ці заходи вимагають складання проектів перепланування і реконструкції і їх погодження у відповідних інстанціях.

Возможно, вам понравится:
Ремонт квартиры за 10 минут
Ремонт квартиры за 10 минут
Видеоотчет №7. Ремонт квартир в
Видеоотчет №7. Ремонт квартир в

Как правильно выбрать деревянную лестницу?

—  ИА 0-50.ru
Существует большое разнообразие типов лестниц. Они классифицируются по форме, назначению, материалу, из которого сделаны, виду установки и т. д. Лестница с поворотом на 180 градусов применяется обычно при наличии междуэтажного проёма, близкого по форме к квадрату.

Похожие страницы: