Геометричні візерунки - це хіт и Купить люстру в Одессе

Що робить геометричний стиль настільки популярним? Відкрийте для себе переваги геометричних візерунки і подивіться, як легко застосувати такі малюнки в Вашому домі.

Купить люстру в Одессе Вы можете на http://interiorhall.od.ua/catalog/osveschenie, здесь вам предлагается широкий ассортимент и отличные цены.

Слово «геометрія» походить з грецької мови, де гео означає земля, а метрия - вимір. Однак немає необхідності повертатися в шкільні роки на уроки математики, щоб влаштувати модну кімнату, яка здатна завоювати серця стилістів інтер'єру і особливо членів Вашої родини.

Такі конструкції дозволяють візуально організувати простір навести порядок. Крім того, завдяки деяким елементам, наприклад горизонтальним панелям, Ви можете зробити кімнату візуально вище. Використання тривимірних мотивів на шторах і шпалерах в невеликих приміщеннях оптично додасть їм об'єм.

Геометрія проста
Вам не потрібно знати формулу для обчислення площі поперечного перерізу осьовогоциліндра, щоб застосувати геометрію в своїх чотирьох стінах. Досить слідувати одному правилу: поєднувати один або два візерункових елемента з гладкими. Це дозволить уникнути ефекту геометричного невідповідності, яке виглядає невигідно, перевантажує загальний вигляд не сприяє розслабленню. Простим способом застосування сучасної геометрії в просторі буде килим з геометричними малюнками або чохол для дивана.

Геометрія оригінальна
Вона дає необмежені можливості для створення, індивідуального проекту Вашого житлового приміщення. Ви можете змішувати поєднувати кольори, текстури і малюнки за допомогою таких предметів, як керамічні чашки або миски. А також постільні приналежності, жалюзі, чохли для меблів і інші аксесуари. Єдине, що зможе Вас обмежити - тільки фантазія.

Геометрія сучасна
Якщо Ви є шанувальником модерністського інтер'єру або просто хочете додати більше сучасні елементи дизайну інтер'єру - геометричні візерунки те, що Вам потрібно.

Шукаєте просте і одночасно ефектне доповнення? Зверніть увагу на лампу расположівшіюся на підлозі. Лампа виконана в формі прозорої скляної чаші без будь-яких зайвих прикрас вдало контрастує з візерункової керамічної основою. Така плитка лампа виглядає стильно на тлі світлих штор з геометричними мотивами.


Шукаєте просте і одночасно ефектне доповнення? Зверніть увагу на лампу расположівшіюся на підлозі. Лампа виконана в формі прозорої скляної чаші без будь-яких зайвих прикрас вдало контрастує з візерункової керамічної основою. Така плитка лампа виглядає стильно на тлі світлих штор з геометричними мотивами.

Геометрія універсальна
Спальня, вітальня, кухня або дитяча кімната - геометричні візерунки на тканинах і аксесуарах підходять для будь-якої з них. Поставте в вітальні диван з оббивкою у вигляді смуг або квадратів. Або в інтенсивному кольорі, прикрашеному подушками з геометричними мотивами. У спальні модним акцентом буде підголівник або коробки для дрібних предметів, вкриті геометричним матеріалом. А в кімнаті дитини і на кухні - штора. Тонкі візерунки на шторах у вигляді гнучких, пересічних ліній виглядають спокійно. Але вони дозволять урізноманітнити будь-який інтер'єр світлої кухні або елегантною вітальнею.

За допомогою стильних геометричних аксесуарів просто перетворити будинок. Геометрія - це не складно!

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua

Похожие страницы: