​Гідрогеологічні дослідження і їх необхідність

Гідрогеологічні роботи можуть проводитися як самостійно, так і в рамках інженерно-геологічних вишукувань. Замовити послугу можна, відвідавши сайт компанії, що спеціалізується на проведенні робіт з інженерно-технічним та іншим видам досліджень на замовлення.

Висококваліфіковані фахівці таких компаній проводять ряд заходів, пов'язаних з виконанням вишукувань для будівництва, які включають в себе і гідрогеологічні роботи, наприклад:

Дослідно-фільтраційні роботи, що представляють собою буріння свердловин і проведення досвідчених відкачок.

Качественная химчистка мебели иркутск по самой низкой стоимости на сегодняшний день.

Сучасні способи гідрогеологічного моделювання на спеціальному програмному забезпеченні.

Проекти водозниження в будівництві для запобігання заповнення котловану.

Прогнози можливих змін гідрогеологічних чинників внаслідок будівництва об'єктів різного призначення.

Розраховується вплив процесу водозниження на вже стоять навколо будівлі, а також проводять попереджувальні заходи для запобігання негативних наслідків від відкачування вод.

Проектування різного роду свердловин на воду, а також розробка комплексу по санітарній охороні свердловини і зони навколо неї.

Гідрогеологічний моніторинг, що полягає в регулярному спостереженні за поведінкою і режимом підземних і ґрунтових вод.

Проведення оцінки наявних запасів води.

Отримані результати після проведення гідрогеологічних досліджень використовуються для розробки заходів, необхідних для мінімізації негативного впливу на фундаменти і конструкції будівель підземних вод. Також характеристика ділянки, отримана від фахівців з досліджень, дає можливість вносити поправки в проекти будівництва, що сприяють правильній і довговічною експлуатації майбутніх об'єктів.

Необхідність в гідрогеологічних дослідженнях виникає також в процесі розробки проектів захисту певних територій від можливого підтоплення, проектування водозаборів та інших гідротехнічних споруд. Комплексне дослідження підземних водоносних шарів і геології ділянки під забудову є підставою прогнозів зміни гідрогеологічних та інших умов в результаті будівництва різних об'єктів.

При проведенні дослідно-фільтраційних робіт фахівці виконують буріння свердловин, вивчають режими фільтрації, визначають фільтраційні характеристики водоносних горизонтів. Спостереження рівня води проводиться шляхом досвідчених відкачок, також цей метод дає можливість проведення лабораторних досліджень проб води та встановлення показника продуктивності свердловини.

Проведення таких робіт має важливу практичну користь, так як дозволяє з високою точністю спрогнозувати приплив вод з підземних джерел в котловани в процесі будівництва. На основі отриманих даних встановлюються показники приток в дренажні водовідвідні системи і водознижувальних пристрою. Це дає можливість підготувати необхідне обладнання і запобігти небажаним наслідкам в будівництві.

Похожие страницы: