Фото Ремонту Квартири Своїми Руками

Ремонт своими руками, двушка 59 кв.м.(с новыми фото)

Через 4 роки після закінчення ремонту, коли пристрасті вляглися, сили і нервові клітини відновилися, я можу спокійно показати і розповісти про особистий досвід ремонту своєї квартири.

Ремонт було розпочато в жовтні 2008 року, вселилися ми в кінці грудня 2008 року з одного невідремонтованою кімнатою, вселилися без встановлених дверей і без вікон. Ремонт доробляли протягом року, і доробили.

Дизайнера у нас не було, придумували все самі, і ремонт робили своїми руками (наймали на кілька робіт, які самі не могли), хоча за фахом зовсім будівельники.
Цегляно-блочно-панельний 17-ти поверховий будинок серії БС-17. Двухкомнатаная квартира, 59 кв.метрів без лоджій, санвузол роздільний, всі стіни несучі, дві лоджії. Ремонт своїми руками, двушка 59 кв.м. (з новими фото) На зображенні №2.


Дизайнерів не запрошували, придумували все самі. І хоча в цілому зробили досить продумано, деяких помилок уникнути не вдалося. Наприклад, вхідні двері ми хотіли поставити від фірми НІМАН, з хорошим класом захисту, тисяч за 55 рублів РФ (за цінами 2008 року), але її виготовлення та встановлення займали місяць. Місяць ми чекати не могли, тому що як раз взяли відпустку, щоб зробити ремонт. Двері в квартиру були просто картонна, не закривалася, залишати будматеріали було неможливо, і ми замовили швидко за 3 дні просту металеві двері, зі звичайним чорним дерматином, за 9 тисяч, тимчасово. Так вона у нас і залишилася. Все тимчасове часто стає постійним.

З помилок можу однозначно назвати вибір акрилової ванни з джакузі. Джакузі - це зло для господині. Утримувати в чистоті систему трубочок, в яких застоюється вода, в яких збирається бруд і мікроби, проблематично. Прийняти ванну з джакузі - будь ласка, тільки будьте ласкаві спочатку пів години витратити на промивання системи з хлоркою або Domestos, потім полоскання, промивання. Стільки води, стільки часу. Ні вже, НІКОЛИ більше не куплю джакузі. А ванну - тільки просту чавунну.

Возможно, вам понравится:
Ремонт зала своими руками, фото
Ремонт зала своими руками, фото
Ремонт квартир своими руками
Ремонт квартир своими руками

Похожие страницы: