Елітний дизайн приміщення

Елітний дизайн інтер'єру - це цінні породи деревини, натуральний камінь розкішні тканини, антикварні меблі, гармонійно і оригінально поєднані в інтер'єрі досвідченим, майстерним і авторитетним дизайнером. Це авторське бачення характеру замовника, втілене в індивідуальному просторі. Це високий статус, відточений смак, вивіреність деталей, комфорт, а головне, грамотне вкладення коштів. Детальніше про елітний дизайні квартир і будинків ми розповімо в цьому матеріалі.

Профессионалы осуществляют Дизайн квартир, который будет оригинальным и дарить уют.

Концепція елітного дизайну інтер'єру

Належність квартири або будинку до сегмента елітної нерухомості визначається вигідним розташуванням, а також інтер'єром. Елітний дизайн квартири - вигідна інвестиція, яка дозволяє значно збільшити вартість житла.

Сучасний елітний дизайн інтер'єру виконується в стилях ар-деко, модерн, класичний або еклектичному стилі, що поєднує окремі риси всіх перерахованих. Ідея дизайнера відображає оригінальну концепцію, а виконання інтер'єру враховує всі побажання замовника.

Що робить дизайн інтер'єру елітним:

Унікальність. Елітний дизайн квартир розробляється під конкретного клієнта і не повторюється в жодній деталі. Кожне рішення обговорюється особисто з замовником і повністю відповідає його баченню.

Комфорт замовника. Власник квартири з елітним дизайном відчуває себе в ній вільно і розслаблено. Всі предмети розташовані саме там, де їх очікують побачити. Вибір рішень продиктований індивідуальними відчуттями клієнта. Планування і перепланування спрямовані на створення естетичної та комфортного середовища.

Ексклюзивні меблі, аксесуари та оздоблювальні матеріали. В обробці квартири з елітним дизайном застосовуються найкращі матеріали: мармур, граніт, червоне дерево, дорогоцінні метали. Меблі робиться на замовлення, підбираються дорогі елементи декору і аксесуари: картини, предмети мистецтва і т. д. Все це витримується в рамках одного стильового рішення.

Сучасні технічні рішення. Елітний інтер'єр - це зовнішня краса, зручність, а також технологічні рішення. Топова побутова техніка, передова електроніка, системи «розумний дім» - все це зробить ваше життя комфортним і безтурботним.

На що звернути увагу при замовленні дизайну

Якщо ви плануєте замовити елітний дизайн квартири, уникайте наступних сценаріїв:

вам пропонують зробити інтер'єр в мінімалістичному або екостилі. Це виглядає модним і сучасним, але суперечить характеру елітного дизайну. Звичайно, талановитий автор зможе знайти можливість для творчості і в цьому напрямку, але реалізувати в повній мірі межу елітарності буде досить складно.

є бажання скоротити витрати або терміни реалізації проекту. Розробка елітного дизайну вимагає не тільки матеріальних, але також трудових і тимчасових витрат. Дизайнер вибирає рішення, орієнтуючись на безліч параметрів: якість, репутація постачальника, здатність дизайну не виходити з моди і т. д. Також необхідно розуміти, що на розробку і реалізацію елітного дизайну може піти багато місяців, однак результат окупить це сповна.

Похожие страницы: