Для вдалого знайомства допоможе рулетка в Лонж чат

Згідно з висновками дослідників США, щоб ймовірність успішності пошуку цікавої людини за допомогою онлайн-сервісів була максимальною, знайомитися найкраще в проміжок часу з 20 до 21 години. В цей час в Мережі спостерігається найбільше число користувачів, що підвищує, зокрема, надію одиноких людей знайти свою половинку і налагодити особисте життя. Опубліковані також найбільш популярні професії потенційних обранців.

Сегодня особенно популярны рулетка в Лонж чат и Бесплатные онлайн знакомства в анонимном текстовом чате не выходя из дома либо через мобильное приложение из любого удобного места с интернетом.

Це адвокат, брокер, консультант, менеджер з реклами, а також будівельник, архітектор, дизайнер. Найбільш затребуваними жіночими професіями виявилися фахівці в сфері фінансових операцій, менеджери з маркетингу, PR-менеджери, журналісти, шкільні викладачі, особисті асистенти, консультанти та інтер'єрні дизайнери. Цілий ряд незалежних експертів також довели, що в інтернет існують портали, найбільш сприятливі для старту теплих і довірчих відносин. Аналіз показав, що респонденти, які познайомилися для шлюбу в чатах, як правило, менш задоволені сімейним життям, ніж ті, що познайомилися на сайтах знайомств.

Редакція сайту може відзначити, що за результатами попередніх соціологічних досліджень, після знайомства в глобальній мережі міцні і щасливі шлюби створюються набагато частіше в порівнянні з іншими способами знайомств (на роботі, у друзів, в інституті, транспорті, на вулиці, в кафе). Більш того, психологами було отримано підтвердження того, що розлучення для пар, сімейне життя яких починалася зі знайомства онлайн, менш вірогідні в порівнянні з офлайнових початком. А саме, ймовірність розриву відносин для сімейних пар, які познайомилися в реалі, дорівнює близько восьми відсотків проти шести після інтернет-знайомства.

Похожие страницы: