Для чого потрібна бітумна мастика, застосування і різновиди

Найпоширеніший вид гідроізоляційної мастики - бітумна мастика. Гідроізоляція на її основі застосовується давно, коштує недорого і забезпечує комплекс якісних робіт за прийнятними цінами.

Для гидроизоляции купить битумную мастику на сайте http://konstruktiv.kiev.ua/obshchestroitelnye-materialy/gidroizolyatsionnye-materialy/mastika-plastifikator/ Вы сможете без всяких проблем,специалисты помгут Вам с выбором.

В основі традиційної бітумної мастики - смола. У неї додають наповнювачі і модифікатори, що збільшують її властивості і характеристики. Бітумна мастика - універсальний продукт, цінується майстрами, а гідроізоляція з її використанням знаходить широке застосування.

Склад і гідності бітумної суміші
Мастика бітумна застосовується в будівництві і ремонтних роботах. Вона використовується для влаштування покрівлі. Гідроізоляція фундаментів і поверхонь конструкцій, басейнів, резервуарів і приміщень різного призначення немислима без таких складів.

В бітум додають компоненти, що перешкоджають розтріскування, що збільшують адгезію з основою. Так поліпшується гідроізоляція. Для підвищення антикорозійних властивостей покриття додають спеціальні присадки.

До достоїнств бітумних мастик відносяться наступні:
Стійкість до впливів агресивних середовищ, включаючи ультрафіолетової випромінювання, високі негативні і позитивні температури.
Висока еластичність.
Висока міцність.
Антикорозійність.
Легкість нанесення.
Однорідність структури.

Види бітумних складів
Залежно від способу нанесення мастика бітумна підрозділяється на гарячу і холодну. Першу для нанесення розігрівають, але вона дешевше, а друга використовується прямо з банки, але гідроізоляція такий коштує дорожче.

Зрозуміло, що гаряча підходить більше для великих будівельних об'єктів. Холодна широко застосовується в побуті.

По технологічних особливостях використання вони розрізняються на:
Однокомпонентні. Таку для нанесення просто розмішують.
Двокомпонентні. Цей склад готують з додаванням затверджувача і потім перемішують. Цей вид відрізняється більш тривалим терміном зберігання.


За типом добавок мастика різниться на:
Бітумно-масляні. Вони з наповнювачами мінеральними - крейдою, азбестом, цементом.
Гумово-бітумні. Це дисперсная емульсія з гумовою крихтою.
Полімерно-бітумні. В якості наповнювача використовуються різні види полімерів.
Бітумно-латексні. Така містить в якості сполучного латекс.
Бітумно-каучукові. У складі цього типу натуральний каучук.

За призначенням з ділять на:
Покрівельно-ізоляційні. Призначені для створення і ремонту наливних покрівель.
Гідроізоляційні-асфальтові. Використовуються для створення пароізоляції, відновлення дорожнього покриття і нанесення на фундаменти будівель.
Антикорозійні. Такі потрібні для нанесення з метою захисту на заглиблених металевих конструкцій.
Приклеивающиеся. Застосовуються для спорудження покрівель за допомогою матеріалів, що наплавляються.

Від того, який спосіб затвердіння, мастика різниться на отверждающей і тверднуть.

Властивості різновидів
Мастика бітумна, що має в складі поліуретан або каучук, вважається еластичною. Що виходять при нанесенні мембрана здатна розтягуватися до 20 разів без розриву. Олійно-бітумна не володіє такими властивостями. Після нанесення вона практично не застигає, залишаючись в напіврідкому стані завдяки масляного розчинника. З її допомогою виконується гідроізоляція підземних частин споруд, комунікацій, інших, в тому числі, металевих конструкцій. Стійка до вологи підземних ґрунтових вод і впливу вібрацій. Вона не розтріскується, оскільки не утворює жорсткої плівки, завдяки чому зберігає гідроізолюючі властивості тривалий час.

Це однокомпонентний склад, який витримує вплив температур від -50 до +80 градусів. Не підходить для покрівлі, де потрібне створення міцного покриття. Для цих цілей ідеальні резінобітумного мастики, які застигають на відкритому повітрі. Така міцно схоплюється з майже будь-якою поверхнею, включаючи металеві. Вона стійка до вібрацій і механічних впливів - ударам і розтягувань. Розрахована на широкий температурний діапазон - від -40 до +100 градусів.

Рекомендується для застосування в якості основи для гідроізоляції рулонного типу. Після нанесення висихає за добу. Повну міцність покриття набуває через сім днів після застосування.

Бітумно-каучукова мастика аналогічна за можливостями і області застосування. Бітумно-латексна проста в нанесенні, міцно зв'язується з основою, не боїться води і агресивних середовищ. Зберігає високу еластичність при морозі до -35 і не тече при нагріванні до +80 градусів. Даний склад клеїть все: будь-які конструкції будівельні деталі, включаючи дерев'яні, а також утеплювач і руберойд.

Способи нанесення всіх типів бітумних складів приблизно ідентичні.

Похожие страницы: