Дизайн рукою майстра

У кожного, у кого вперше з'явилася фінансова можливість зробити ґрунтовний ремонт своєї квартири , виникає питання: чи варто запрошувати професійного дизайнера?

Лучший подарок подарить любимому день рождения вы сможете выбрать на нашем сайте.

Або, може бути, виключити цю статтю витрат і покластися на власний художній смак і уявлення про те, яким повинен бути інтер'єр? Або просто запозичити ідею інтер'єру з якогось журналу?

Практика показує, що якщо ремонт досить складний, простому смертному, що не має спеціальної підготовки, практично неможливо впоратися з усіма тонкощами проектування і втілення в життя задуманого дизайну інтер'єру, навіть якщо загальна його ідея запозичена з журналу.

Адже потрібно вирішити всі конкретні технічні питання (видалення і зведення перегородок, виконання всіляких прорізів, ніш тощо), орієнтуватися в будівельних матеріалах, з яких все це робиться, правильно підібрати все забарвлення при обробці і оформленні інтер'єру, і так далі до нескінченності.

Юридичні питання

Але ж існують ще й юридичні питання: узгодження проекту у всіх інстанціях, де він повинен бути узгоджений, особливо, якщо задумана перепланування квартири.

Що стосується витрат, то розрахунки показують, що якщо бюджет і масштаби ремонту або реконструкції квартири досить великі, то є всі підстави запрошувати професіонала: витрати на його послуги дуже малі в порівнянні з витратами на ремонт, а тим більше на покупку квартири.

Дизайн-проект - це важливий етап ремонту, і на його розробку йде не так уже й мало часу: десь близько півтора місяців, а в складних випадках і при великих обсягах навіть до чотирьох місяців. Але економити час за рахунок дизайн-проекту квартири не можна: треба на цій стадії все ретельно розглянути і узгодити, щоб потім обійтися без переробок.

Відповідальний момент - знайти підходящого дизайнера. Знайти дизайнера простіше простого: спеціалізовані журнали та Інтернет рясніють оголошеннями дизайнерських бюро і приватних дизайнерів, які пропонують свої послуги. А ось знайти відповідного ...

рекомендації

Тут можна дати кілька рекомендацій, яких бажано дотримуватися. Перше. Дизайнер повинен Вам сподобатися. Успіх справи значною мірою залежить від взаєморозуміння між дизайнером і замовником. Друге. Якщо Вам називають нереально короткі терміни, будьте обережні. Третє.

Якщо Ви хочете оформити дизайн інтер'єру квартири в якомусь певному стилі, підберіть дизайнера або дизайнерське бюро, яке виконує проекти саме такого типу. І четверте. Уважно ознайомтеся з проектами, які виконані дизайнером або бюро до того, як Ви до них звернулися.

Перший етап роботи дизайнера - огляд приміщень, заміри. Потім розробляється дизайн-проект і виконуються ескізи. І це не просто швидкі начерки, а ретельно опрацьовані зображення, за якими можна в повній мірі судити про майбутні інтер'єрах, включаючи всі деталі оздоблення.

Ці ескізи узгоджуються з замовником і, якщо треба, переробляються по його зауважень. А вже після цього бригада будівельників приступає до роботи, але на протязі всього ремонту дизайнер зобов'язаний курирувати проведення робіт.

Сучасні дизайнерські бюро реалізують проекти різних стилів і напрямків. В основному, це: класичний стиль, арт-деко, конструктивізм, мінімалізм, етнічні стилі, стиль кантрі і змішання стилів - еклектика.

Класичний стиль

Класичний стиль - це ліплення, колони, оксамит, золото, цінні породи дерева. Арт-деко - розкіш, екзотичні матеріали (наприклад, слонова кістка), витончені обтічні лінії. Конструктивізм - функціональність, чіткі силуети, лаконічний інтер'єр. Мінімалізм - мінімум предметів, максимум простору. Етнічні стилі - китайський, японський, африканський, арабська ... Кантрі - сільський стиль.

Що стосується еклектики, то це той предмет, який завжди викликає суперечки: чи припустимо змішання стилів і якщо так, то в якій мірі і яких? Це питання кожен вирішує по-своєму.

Похожие страницы: