Частковий ремонт в квартирі

Згідно з офіційною статистикою, люди проводять косметичний ремонт свого житла раз в 4-5 років, капітальний - в середньому раз в 10 років. Але іноді ремонт потрібно в одній або декількох кімнатах, як правило, це місця частого відвідування і швидкого зносу - кухня або передпокій. Це може бути і дитяча: маленькі діти - великі любителі настінного живопису. Частковий ремонт передбачає, що ремонтно-оздоблювальні роботи проводяться тільки в одній кімнаті. Брак коштів також може вплинути на вибір на користь цього виду перетворень. У міру фінансових можливостей ремонт буде рухатися від кімнати до кімнати.

Для тех кому нужна работа в израиле объявления на нашем сайте вы сможете ознакомиться с ними.

5 порад для тих, хто робить ремонт

1. Меблі краще перенести в інші кімнати. Це дасть вам необхідну свободу рухів. Якщо такої можливості немає, посуньте її в центр.

2. Подумайте заздалегідь про заміну вікна або міжкімнатних дверей. Дверну коробку встановлюйте дуже акуратно, якщо не плануєте ремонт сусіднього приміщення.

3. Якщо кімната знаходиться в кінці квартири, забезпечте захист підлогового покриття. Приберіть легко брудняться або крихкі предмети, щоб ви або майстра по шляху нічого не пошкодили.

4. Добре себе зарекомендувала магнітна поліетиленова плівка. Вона володіє статичним ефектом і допоможе зберегти від будівельного пилу предмети інтер'єру. Така плівка стане незамінним помічником, якщо плануєте циклювання паркету.

З одного боку, планомірний ремонт квартири від кімнати до кімнати можливий при невеликих фінансових коштах. Це очевидний плюс. З іншого боку, ви приречені жити в умовах постійного ремонту. Подібний хаос здатні витримати не всі. Скандали стануть постійними супутниками життя. Та й не всі компанії готові виконати такий ремонт. Експерти радять працювати з одним підрядником. Одна і та ж бригада виконає роботу набагато краще, ніж «сьогодні - один, завтра - інший».

У плані дизайнерських рішень сьогодні існує величезна безліч проектів. Ви можете вибрати один дизайн для всієї квартири або ж зробити кожну з кімнат в унікальному виконанні. Радимо вам звернутися до кваліфікованих дизайнерам. Фахівці підберуть для вас індивідуальне проектне рішення відповідно до ваших побажань і фінансових можливостей. У підсумку - функціонал і краса вашої квартири буде забезпечена. Вам залишається тільки бути щасливим у своєму будинку.

Похожие страницы: