Бюджетний Ремонт Квартири Своїми Руками

Бюджетный ремонт вашей квартиры

Самостоятельный ремонтTаке бюджетний ремонт квартири? На це питання можна відповісти одним простим прикладом. Ви купуєте квартиру на ринку вторинного житла або збираєтеся зняти таку, і на перший погляд вона вам здається пристойною, тобто ремонт непоганий, свіжі фарби, чисто і охайно. Але мине небагато часу, і ви стали помічати, що десь шпалери відійшли, десь фарба облупилася, десь плитка потріскалася. Все це дуже неприємно, але не смертельно. Радійте тому, що вас не обдурили в процесі продажу.

Це все дрібниці, на які не варто звертати увагу. Але очі ці дрібниці все-таки муляють, тому доведеться зробити невеликий ремонт, який носить назву бюджетний. У процесі його проведення немає сенсу вкладати великі гроші, їх у вас все одно немає, тому що квартира була тільки що придбана і сімейний бюджет порожній. Все те ж саме можна віднести і до квартир, які знаходяться в легкому ступені запустіння. І якщо цю квартиру ви зняли на тривалий час, то її бюджетний ремонт буде в самий раз. Не варто витрачати свої кровно зароблені.

Етапи проведення бюджетного ремонту

В першу чергу необхідно визначитися, хто буде проводити ремонт. Якщо ви вирішуєте робити його самостійно, тобто своїми руками, то це, звичайно, економічно, але зажадає від вас певного вільного часу, наприклад, відпустки. Та й деякі навички в сфері ремонтних робіт вам не завадять. У тому випадку, якщо перевага буде віддана бригаді майстрів, то з точки зору економії ви програєте, але отримуєте якість і купу вільного часу.

Починаємо з вікон

Багатьох обивателів дивує, чому. Все правильно, в даній категорії ремонтних робіт заміна вікон не передбачена, тому доведеться попрацювати над старими і привести їх у належний вигляд. Для цього буде потрібно віддерти стару фарбу, прошпаклевать дефекти, десь підтягти кріпильні деталі або встановити нові, може навіть прооліфити, і тільки після цього нанести на вікна фарбу.

Часто обивателі, які проводять бюджетний ремонт своїми руками, стикаються з труднощами, які стосуються очищення віконних рам від старої фарби. Сучасні технології багато роботи полегшили з введенням в процес ремонту різних будівельних інструментів, приладдя та обладнання. Для очищення можна використовувати будівельний фен, який допоможе зняти з дерев'яних поверхонь жоден шар фарби.

Возможно, вам понравится:
Покраска потолка своими руками
Покраска потолка своими руками
Бюджетный ремонт кухни Samodelkinduc ru
Бюджетный ремонт кухни Samodelkinduc ru

Олимпиада в Сочи обошлась стране в полтора триллиона рублей. Когда окупится олимпийское наследство?

—  СИА (пресс-релиз)
В одном из таких трехэтажных новых домов однокомнатная квартира стоит 5 млн руб., двушка -- 9 млн руб. Аренда .. Бачин напоминает, что "Роза Хутор" был запланирован до Олимпиады, адаптация к Играм увеличила смету на 16 млрд руб. плюс 12 млрд руб. процентов по кредиту.

Бюджетные деньги на ремонт
Бюджетные деньги на ремонт
Суперфишки бюджетного ремонта
Суперфишки бюджетного ремонта
Похожие страницы: