Алюмінієві стикоперекривающій поріжки

Здавалося б, укладання підлогового покриття - останній етап ремонту, уклав - можна радіти і відпочивати. Але не все так просто, як здається спочатку. Укладання підлоги нерозривно пов'язана з двома важливими заходами, без яких не обійдеться той, хто хоче бачити свою стать ідеально гармонійним і завершеним. По-перше, підлогове покриття не буде виглядати ідеально, якщо між ним і стіною утворюються щілини - а це неминучий процес, і тут вам не обійтися без укладання плінтуса. А по-друге, для закриття швів в підлогах і суміщення в єдине ціле різних видів підлогового покриття просто необхідні поріжки. Матеріал, з якого виготовляються поріжки, може бути найрізноманітнішим: це і пластик (або ПВХ), і гума, дерево, метал і навіть - як це не дивно - пробка!

Купити алюмінієвий профіль можна на цьому сайті за вигідною ціною від виробника

Які бувають поріжки?

Пороги дерев'яні застосовуються в основному для додання стильності паркету, так як основою їх є деревина. Встановлюються вони за допомогою кріпильних рейок, а недоліком є те, що такі поріжки необхідно регулярно обробляти лаком і шліфувати. Дерев'яні поріжки мають найвищу ціну. Поріжки ПВХ або пластикові - самий незначними витратами варіант. Такі поріжки прикрасять ламінована підлога, ковролін і покриття з лінолеуму. Перевага їх в тому, що вони можуть відмінно закрити криволінійні стики. Ці поріжки називаються гнучкими. А недоліком є мінімальний термін служби. Універсальні поріжки - парубків, вони можуть мати будь-яку форму в залежності від замовлення клієнта. Корковий поріжок відмінно допомагає укласти паркет завдяки своїм амортізірющім властивостями. Вони закріплюються за допомогою клею. Пробкові поріжки знаходяться на одному рівні з покриттям підлоги, але непридатні для ламінату та лінолеуму.

Де можна застосовувати алюмінієві поріжки?

Металеві поріжки, зокрема алюмінієві, більш надійні і довговічні, ніж дерев'яні. Алюмінієві поріжки користуються найбільшим попитом, їх виробництво є маловитратними. Часто такі поріжки покривають складом, що імітує золото, бронзу або срібло. Також алюмінієві поріжки можуть ламінуватися плівкою з імітацією деревних малюнків.

У нашому Інтернет-магазині ви можете за допомогою консультантів підібрати і купити всілякі алюмінієві поріжки Мелон для вашого статі. Вибір вражає, доставка забезпечується, ціни доступні, спокій гарантовано.

Похожие страницы: