Акрилова фарба для авто

Одним з популярних видів автофарб на сьогоднішній день є акрилова фарба для авто. Це оптимальний варіант при самостійній фарбуванні автомобіля і його деталей. До її складу входять синтетичні смоли, фарбувальні пігменти, різні добавки. В кінцевому результаті створює вигляд глянсової або матової поверхні.

Качественные автомобильные акриловые краски купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Фарба акрилова автомобільна має ряд властивостей:

Стійка при механічних і хімічних впливах.

Довгострокова.

Практична.

Поєднує міцність і еластичність.

Швидко висихає.

Добре піддається поліровці.

Має вигідну ціну.

Невеликий витрата.

Акрилові автокраски бувають: класу HS - матеріал твердого покриття і класу MS - матеріал м'якого покриття. Фарба HS-класу високоякісна, стійка до різних дефектів, з меншою усадкою при фарбуванні. Має недолік - складність при поліровці через щільність. Фарба MS-класу менш міцна, але зате легко полірується, що забезпечує її затребуваність.

Перед використанням акрилова фарба розбавляється розчинником і затверджувачем до потрібної консистенції згідно з інструкцією. Що фарбується обезжиривается. Бажано підтримувати в приміщенні температуру понад 20 ° С для гарної сутички складу і зниження утворень патьоків. Наносити акрилову фарбу рекомендують в три шари. При нанесенні першого шару особливу увагу приділяють рівномірності розподілу фарби на поверхні, так як вона впливає на кінцевий результат. Другий шар наноситься щільніше. На завершальному, третьому, етапі рекомендується трохи більше розбавляти фарбу, ніж в інструкції, для створення ефекту наливу на попередні шари. Хоча властивості акрилової фарби дозволяють не наносити лак, його все ж наносять тонким шаром для додання глибини кольору.

Акрилова фарбування має схожість із заводською забарвленням, в якій присутня класика і нічого зайвого, а як відомо, вона завжди в моді. Якщо ви хочете створити класичний зовнішній вигляд вашого автомобіля, залиште свій вибір за акриловою фарбою.

Купити акрилову фарбу для авто ви можете в інтернет-магазині «Avtokraska». Тут представлений різноманітний вибір високоякісних, універсальних, багатобарвних акрилових фарб для вашої уваги.

У нас представлена акрилова фарба для авто, ціна якої відповідає якості, а воно у нас відмінне. Звертайтеся, наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Похожие страницы: