Зробити Ремонт в однокімнатній квартирі

Капитальный, косметически ремонт и отделка однокомнатной квартиры

Схема работы с нами

Узнайте стоимость Вашего ремонта

1. Выберите тип объекта

Квартира

Коттедж/таунхаус

Офис

Комната/кухня

3. Тип ремонта

Косметический

Комплексный

Капитальный

Евростандарт

Класса "Люкс"

4. Включенные работы:

Дізнайтеся вартість Вашого ремонту

1. Виберіть тип об'єкта

квартира

Котедж / таунхаус

офіс

Кімната / кухня

3. Тип ремонту

косметичний

комплексний

капітальний

Євростандарт

Класу "Люкс"

4. Включені роботи:

Це роботи самого висого рівня, включаючи безперервний шеф-монтаж, подкотовку індивідуального дизайну з експлікацією кожного приміщення, з урахуванням систем вентиляції та кондиціонування. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів дизайн-проектів, з урахуванням Ваших смаків і побажань. Варіант включає практично необмежені варіанти перепланування.

Орієнтовна вартість Вашого ремонту становить: руб.

Дана сума є дуже приблизною, оскільки не враховує унікальні особливості Вашого об'єкта. Щоб дізнатися більш точну інформацію скористайтеся кнопкою розташованої нижче.

порахувати

* Ви можете вибрати тільки ті роботи, які вам потрібні

Вартість наших послуг

Однозначної відповіді на питання, скільки коштує ремонт однокімнатної квартири, Вам ніхто не дасть, поки не огляне приміщення. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з попередніми розцінками. Зателефонуйте нам і домовтесь про зустріч. Абсолютно безкоштовно до Вас виїде наш фахівець, проведе всі необхідні виміри, обговорить з Вами всі деталі майбутнього ремонту, тільки після цього буде складено кошторис, яка після погодження з Вами стане основою для договору. У договорі будуть чітко прописані терміни ремонту, види ремонтних робіт, і остаточна вартість ремонту. Це означає, що ми не маємо права відійти від умов, викладених в ньому. Відповідно, терміни не будуть переноситися, а сума збільшуватиметься. Слід зазначити, що вартість матеріалів так само входить в вартість ремонтних робіт.

Возможно, вам понравится:
Продажа однокомнатной квартиры
Продажа однокомнатной квартиры
Как правильно сделать ремонт в
Как правильно сделать ремонт в

Квартира в гараже: авантюристы экспериментируют в Москве с новыми жилищными формами

—  NEWSru.com
После покраски дом-гараж, судя по фото, внешне выглядит вполне симпатично, особенно на фоне покосившихся и облезлых соседей. "Из смутного проекта домик превратился в уютное ..

Похожие страницы: