Заливка підлоги самовирівнюваною сумішшю

Не важливо, яке покриття для підлоги було обрано в якості фінішного, в будь-якому випадку, обов'язковим етапом робіт, що проводяться, стає вирівнювання поверхні. Одним із способів зробити це є використання самовирівнюються сумішей. Даний етап має свої особливості, які варто брати до уваги, для того щоб отримати ідеальний результат.

Особливості самовирівнюється суміші

Заливка стяжки сумішшю один з найпростіших варіантів того, як отримати рівну поверхню підлоги, готову до подальших робіт з укладання чистового покриття. Але щоб результат був справді хорошим, варто знати деякі нюанси цього процесу.

Вы можете купить детское платье по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо на підлозі є значні перепади висоти, то шар самовирівнюється суміші буде великим, він може досягати товщини 6 см. Для таких поверхонь використовують склади, призначені для чорнових підлог.

При невеликих перепадах і нерівностях використовують рідкі текучі склади, які заливають шаром від 2 до 10 мм.

Іноді поверх чорнової стяжки заливають ще один шар суміші, що самовирівнюється, щоб зробити поверхню ще більш рівною і гладкою.

При виборі суміші враховують її складу. Не всі різновиди підходять для використання певних видів покриттів.

Перед роботою з сумішами, що самовирівнюються обов'язково проводять підготовчу роботу на поверхні, щоб забезпечити хороше зчеплення стяжки з перекриттям. Найменший сміття або тріщини можуть призвести до відшарування статі.

Встановлюють маячки для орієнтування в товщині потрібного шару.

Перед тим, як приступити до робіт по заливці, поверхню грунтують. Це необхідно для кращого зчеплення шарів.

Заливка підлоги самовирівнюється сумішшю

Заливка підлоги, що самовирівнюються складами вимагає певного досвіду будівельних робіт, а також вправності. Справа в тому, що вирівнювання необхідно виконати в один захід, так як стики між частинами залитої суміші не допускаються. Це ускладнює завдання при роботі в приміщеннях з великою площею.

Після замішування складу для вирівнювання його термін придатності обмежений. Незабаром він починає тверднути і стає непридатним до використання.

В цілому, технологія заливки підлоги сумішами, що самовирівнюються не відрізняється особливою складністю, але вона вимагає наявності певних навичок у майстри, тому не варто довіряти це процес любителям. Фахівці нашої компанії знають на практиці про всі тонкощі виконання такої роботи, що є запорукою відмінного результату!

Похожие страницы: