Як вибрати електрика або монтажника?

Де шукати працівників для електромонтажних робіт? Організація, приватний майстер або заробітчанин: кому довірити електромонтаж? Плюси і мінуси компанії. Переваги роботи з приватними майстрами. Як відрізнити професіонала від любителя або горе-електрика?

Якщо у вас проблеми з електрикою, Виклик електрика Київ ви можете зробити у будь який зручний для вас час.

Хто все-таки повинен робити електромонтажні роботи? Кому довіритися? І як визначитися з вибором? Розглянемо кандидатів.

Компанія (фірма) займається тільки електромонтажними роботами.

Приватні майстра. Як правило, одинаки, рідше бригада.

Майстри на всі руки.

Ну і, звичайно ж, гастарбайтери (куди без них).

Як видно, вибрати є з чого. У кожного з кандидатів є плюси і мінуси. Розглянемо їх.

Як вибрати електромонтажника?

Якщо ви задумали зробити електромонтаж квартири або будинку, то в 99% випадках, ви будете робити подальший ремонт. Тому перший варіант розглянемо - це майстри на всі руки, бригади які займаються ремонтом квартир і будинків під ключ. Звичайно, є бригади, в яких є саме електрики з освітою та досвідом. Але це рідкість. Зазвичай це майстри на всі руки, тобто у них немає жодного освіти і досвіду в електромонтажі. Говорячи коротко, більшість ремонтників знають електрику на рівні розетку під'єднати або кабель наростити. Вони й гадки не мають що таке повний захист від ураження струмом. Як захистити вашу техніку від стрибків напруги. Вас від ударів струмом і ваше житло від пожежі. Тут уже як пощастить з вибором бригади.

Якщо ж ви зрозуміли, що ремонтники не зможуть впоратися з вашим проектом з електромонтажу, встає подальший питання: фірма або приватник? Компанія, яка займається тільки електромонтажними роботами і давно на ринку цих послуг - безумовно, плюс. Там і досвід роботи, і юридично все застраховано по гарантії і, швидше за все, грамотні фахівці електрики. Є, звичайно, і мінуси. Тут теж потрібно постаратися знайти таку компанію з відповідальним керівником такою організацією. І, безумовно, ціна на електромонтажні роботи там буде просто космічної. Тому таких компаній небагато, а в деяких регіонах їх просто немає через відсутність попиту.

Якого майстра віддати перевагу?

Якщо ви зрозуміли, що вам не хочеться оплачувати чужі рахунки, то залишається вибрати з приватних майстрів. Це або найдешевший - гастарбайтери. Його не радимо нікому, і розглядати його не будемо.

Залишається вибрати приватного майстра. І тут якраз і постає питання як все-таки вибрати електромонтажника? Найкращий спосіб це так зване сарафанне радіо. Розпитайте у знайомих або родичів, хто недавно стикався з електромонтажними роботами. Якщо у вас таких не знайшлося, вам залишилося тільки вибрати самому. Швидше за все, шукати електромонтажника ви будите в інтернеті. Є багато сайтів, які пропонують послуги електромонтажників.

Розглянемо найпопулярніший спосіб пошуку кандидатів: Авито. Там є купа пропозицій від електромонтажників. Перше на що слід звернути увагу при виборі з усіх оголошень це портфоліо. Краще якщо на фото буде сам електрик, професіонали не приховують своє обличчя. У будь-якого досвідченого електрика є своє портфоліо. Кращий варіант якщо у нього є ще й відео з якогось об'єкта. Чи не «ведіться» на красиві фотографії, вони, швидше за все, просто завантажені з Яндекс картинки або вкрадені з чужих сайтів. Це до речі легко перевірити. Чим реалістичніше будуть фотографії в портфоліо електрика, тим краще. Вони навіть можуть бути поганої якості. Але ми ж не заставку на комп'ютер шукаємо. 

Похожие страницы: