Як правильно вибрати ламінат для квартири и Ламинат 33 класса

Для приміщень з різним призначенням потрібно ламінат з різними характеристиками. В одних приміщеннях важлива вологостійкість, в інших - міцність, десь буде більш доречний ламінат світлих відтінків, а десь - темних. Технологія укладання дозволяє поєднувати в одній кімнаті кілька видів ламінату, але при здійсненні дизайнерського рішення потрібно пам'ятати про те, що товщина ламінату у різних виробників може відрізнятися. Йдеться про різницю в кілька міліметрів, однак при комбінуванні ламінату різних фірм можуть виникнути складності. Тому ламінат для квартири краще купувати в одного виробника - так ви точно уникнете неприємних сюрпризів. Отже, який же ламінат вибрати?

Купить ламинат 33 класса Вы можете на сайте http://euro-style.kiev.ua/catalog/laminat/params/5773=5802, здесь представлен широкий выбор, различные фоктуры ламината.

Кухня

Ламінат - практично ідеальне підлогове покриття для кухні, практичне і просте в догляді. Оскільки забиратися на кухні доводиться часто, перевагу краще віддати вологостійкість ламінату. Для надійності можна обробити стики спеціальною мастикою. Щоб підлога на кухні був зручним, не слизькою, на ньому не було видно жодних відбитків або плям - вибирайте ламінат з фактурною поверхнею. Що стосується класу ламінату, оптимальним для кухні буде 33 клас, так як в цьому приміщенні навантаження на підлогу досить велика.

Ванна кімната

Водостійкий ламінат можна використовувати для покриття і у ванній кімнаті - він не боїться довгого впливу вологи, не жолобиться і не втрачає вигляд. Водостійкий ламінат виготовляється на основі ПВХ-плит, не всмоктують воду, - в цьому головна відмінність водостійкого ламінату від вологостійкого, який роблять з пресованих деревних волокон. За своїми характеристиками водостійкий ламінат практично не поступається звичної керамічній плитці. Деякі виробники випускають ламінат з ущільнювальною каучукової смугою уздовж поздовжньої сторони панелі, що дозволяє досягти абсолютної водонепроникності.

Жилі приміщення

У вітальні, спальні та дитячої важливі не тільки дизайн і клас ламінату, а й інші характеристики, наприклад шумопоглинання. Ця характеристика залежить від якості дошки, а також від наявності та якості підкладки: щоб знизити ймовірність відгомону при ходьбі і появи неприємного скрипу, слід обов'язково передбачити додатковий шумоізоляційний шар. Деякі виробники випускають ламінат зі спеціальним звукоїзолірующим шаром, хоча таку підкладку в будь-якому випадку рекомендується купити додатково і покрити нею підлогу перед монтажем ламінату.

Оскільки житлові кімнати використовуються помірно, для них підійде ламінат 31 або 32 класу.

Передпокій

Передпокій, або коридор, - кімната з високою прохідністю, до того ж через пилу і бруду, яку ми приносимо на взутті, мити підлогу тут доводиться досить часто. Тому для коридору слід вибирати вологостійкий ламінат з високим класом зносостійкості - 33 або навіть 34.

Источник статьи: http://euro-style.kiev.ua/

Похожие страницы: