Вибираємо стелю: гіпсокартон або натяжна

У цій статті розглянемо основні характеристики: якість, вартість, довговічність, екологічність і особливості монтажу натяжних і підвісних гіпсокартонних стель.

Сделайте свой потолок надежным. Потолок из гипсокартона Киев самое лучшее решение.

Якість

Якість стелі залежить від використовуваного матеріалу і професійності монтажу. Слід віддавати перевагу зарекомендували себе марок матеріалів і монтажним фірмам з хорошою репутацією.

Вартість

Для справедливості, в категорії ціна будемо порівнювати варіанти з найпростішим виконанням. Так наприклад найдешевший натяжна стеля китайського виробництва коштує в межах 300-400 руб / м2. Далі трохи докладніше про нюанси які впливають на остаточну вартість. Форма стін, ніж рівніше тим дешевше монтаж. Кількість спайок полотна, що залежать від складності форм і ширини приміщення. Вибір виду полотна: матове, глянцеве чи оброблене іншим тканинне, з можливістю нанесення різних зображень. Кількість і тип освітлювальних приладів також позначаться на підсумковій вартості.

Вартість стель з гіпсокартону складається з: кількості рівнів і складності вигинів, а також типу освітлення і кількості світильників. Крім цього, установка підвісної стелі є більш трудомістким і тривалим процесом, з усього цього складається остаточна вартість від 500 руб / м2.

Довговічність

Натяжна стеля прослужить вам 10 років, а підвісний 15. У випадку з гіпсокартоном варто зауважити, що в приміщеннях з підвищеною вологістю слід застосовувати водостійкі листи ГКЛВ.

Екологічність

Самим екологічно чистим рішенням може стати установка натяжної стелі з тканинним полотном. Гіпсокартон та плівка ПВХ не є повністю безпечними для здоров'я людини. Так на гіпсокартоні може утворитися цвіль, а ПВХ при нагріванні виділяє токсичні речовини.

Монтаж

Натяжні стелі встановлюються всього за кілька годин. До спеціального багет, закріплений в стінах, заправляється плівка. Для додання еластичності полотну, в приміщенні підтримується висока температура до 60 градусів. Підвісна стеля монтується на зведений каркас, з подальшою шпаклівкою і фарбуванням. Все це вимагає декількох днів роботи.

Похожие страницы: