​Вибираємо матеріал для будівництва будинку

На сучасному ринку будівельного матеріалу можна відшукати практично будь-яка сировина, яке підійде для будівництва житлових приміщень. Однак серед них навряд чи можна знайти таке, яке б ідеально підійшло по всім запитам замовника щодо якості, цінової політики та функціональності матеріалу. Запити суто індивідуальні. Важливо не забувати головний нюанс, це те, що утеплення будинку має бути високоякісним, не варто економити на матеріалах для будівництва даху будинку, так як більшу частину тепла будинок втрачає саме через неї. Далі за ступенем втрати тепла в списку йдуть вікна і стіни будинку.

Приобрести резиновые полы иркутск по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Цегла.

Цегла - матеріал, добре що дозволяє «дихати» приміщень. Будинки, побудовані з цегли досить міцні, але мають невисоку теплоізоляцію. Цегла має високу стійкість до атак комах, грибків, до високих температур, будинки з цегли виходять монолітними. Цегла буває силікатним і керамічним. «Зворотний бік цегли» - це необхідність в дорогому, високоякісному фундаменті. Штукатурка цегляних стін варто зазвичай дорожче. Спостереження показали, що цегляні будинки мають обмежену морозостійкість, а тріщини, які можуть утворитися при грунтовій посадці можуть розбігтися по всьому будинку.

2. Піноблок.

Піноблок здатний замінити 17 цеглин, в його склад входять різні компоненти, такі як - газобетон, полістиролбетон, пінобетон, керамзитобетон. Цей вид будматеріалу набагато дешевше, ніж цегла, а зведення будинків з ним проводиться набагато швидше, вони досить добре утримують тепло і пеноблок також не вимагає дорогого фундаменту. АЛЕ - не можна виробляти облицювання будівлі, поки опалювальний сезон не просушити стіни, так як газосиликат - це елемент, який має високу усмоктуваністю вологи і в результаті тріскається. Полістиролбетон має низьку стійкістю до сонячних променів, не пропускає пари, тобто автоматично виникає необхідність у вентиляції. Також низька стійкість і у пінобетону по відношенню до морозів, плюс погане тримання залізних дверей і решіток. При осіданні ґрунту можуть виникнути тріщини і розповзтися по всьому будинку, а ще - можливо порушення технологій при виробництві піноблоків.

3. Дерево.

Для будівництва будинків використовується звичайний брус, профільований і клеєний, колода тесаного і оциліндрованої, природно ціна буде варіюватися від ступеня обробки дерева. Дерев'яний будинок добре зберігає вологу, дозволяє кисню проникати в приміщення. Немає необхідності в дорогому фундаменті, та й по комфортним відчуттям дерев'яне житло перевершує будь-яке інше, також дерев'яні будинки не вимагають обробки. В мінусах лише те, що такий будинок легше запалюється. Після обробки хімікатами від комах його вже складно назвати екологічним. Вікна можна вставити тільки після року усадки нового будинку, єдиний вид матеріалу не дає усадку- це клеєний брус, він зазвичай дорожче. Ще одним мінусом можна вважати можливість розтріскування дерев'яного будинку.

4. Каркас (сендвіч-панель, каркасно-щитової, канадська технологія).

Дім із дерев'яною структурою можна вважати досить практичними, вони обходиться не дуже дорого, на будівництво йде не дуже багато часу, вони зазвичай теплі і комфортні. Мабуть, єдиним мінусом може послужити ризик проникнення мишей чи пацюків в такі приміщення, так як прогризти прохід в теплоізоляції, зробленої з пінопласту досить просто, ще такий матеріал не є екологічним, в складі плит є деревна стружка, а проклеюється все це справа смолами з синтетики та інших хімікатів.

Похожие страницы: