Вибираємо міжкімнатні двері: що нового на ринку?

Всі міжкімнатні двері за основним функціоналом діляться на орні і розсувні. Розглянемо їх докладніше.

Поможет выбрать межкомнтатные двери каталог, где представлен широкий выбор дверей, которые можно подобрать под любой дизайн помещения.

орні двері

За способом монтажу орні двері бувають двох видів - прихованого типу або з лиштвами. Головна відмінність в тому, що двері з лиштвами можна встановити і після чистової обробки.

Якщо ж ваш вибір припав на двері з прихованим коробом - необхідно спеціальним чином підготувати стіни для їх монтажу. Зате і результат зовсім інший: такі двері виглядають набагато ефектніше, а можливостей для різної трансформації простору з ними набагато більше.

З лиштвами. Лиштви - це планки, що закривають зазор між краями дверної коробки і стіни, до якої вона примикає. Якщо отвір стіни нестандартний - наприклад, стіна товщі, ніж ширина короба, - підбирають добори. Спеціальні дошки, які кріпляться до коробки і заповнюють відсутній обсяг.

Прихованого типу. Відсутність видимого короба, наличників і петель, а також великий вибір обробок роблять приховані двері зручним і лаконічним рішенням.

Двері прихованого монтажу можуть бути як під обробку «на місці», так і повністю готові до експлуатації.

Оскільки у таких дверей немає лиштви, а форма може бути не тільки стандартної, їх можна встановити практично в будь-якому місці - в просторі під сходами або кімнаті зі скошеною стелею.

Дверь- «невидимку» можна пофарбувати або оформити в колір стін і повністю «розчинити» в просторі. А можна, навпаки, виділити і зробити акцентної - скляній, в обробці з шпону або емалі.

Розсувні двері

Розсувні міжкімнатні двері - мабуть, найзручніший спосіб зонування приміщення. Вони роблять простір відкритим, світлим і поділяють його на функціональні зони. Тим більше що великий вибір матеріалів дозволяє підібрати полотна практично під будь-який стиль інтер'єру.

Розсувні двері можуть складатися з двох, трьох і більше полотен, висота кожного з яких може досягати трьох метрів, а ширина - 1,3. Завдяки чому вони можуть перекрити практично будь-який отвір. А сама конструкція дверей може бути встановлена як всередині отвору або ніші, так і переміщатися уздовж стіни або засуватися в неї, не займаючи зайві метри.

Система кріплень буває видимої чи прихованої - ідеальне рішення для інтер'єру в стилі мінімалізм. Розберемо тему докладніше.

Двері з видимим треком

При такій установці над прорізом кріпиться підвісний механізм, за яким рухається полотно. Основна перевага підвісних дверей - зручність і простота установки і експлуатації. Такі двері можна монтувати після завершення чистового ремонту в будь-який отвір або нішу.

Двері з прихованим треком

Цей розсувний механізм візуально невидимий: прихований трек, по якому рухається полотно, замурується в стелю. Щоб його встановити, потрібно спеціальним чином готувати отвір ще на етапі чорнового ремонту.

Двері всередині стіни

Міжкімнатні двері засувається всередину стіни в спеціальну касету - пенал. Виглядає така двері оригінально і до того ж значно економить простір.

Установку цього виду дверей також потрібно планувати заздалегідь і певним чином готувати стіни.

Похожие страницы: