Варіанти Ремонту в однокімнатній квартирі

Однокомнатные квартиры с умом 2

Добрий вечір всім. Продовжую знайомити вас з цікавими інтер'єрами квартир. На цей раз врахувала ваші побажання, постаралася знайти побільше малогабаритних квартир. Вся моя увага була направлено тільки на однокімнатні квартири. Сьогодні хочу представити вам три варіанти інтер'єрних рішень. Всі вони різні, сподіваюся ви знайдете у кожного щось для себе.

Першою уявляю на ваш суд квартиру в 40 кв метрів. На мій погляд вона яскрава і затишна. Поєднання шоколадного, рожевого, трохи чорного. І звичайно ж білого. Це проект розроблявся спеціально для молодої пари. Дивимося.

Наступна квартира трохи побільше. Розмір - 50 кв метрів. Її власник молода людина, яка побажав щоб квартира була чітко розділена на зони. Багато оранжевого, жовтого, трохи червоного і зеленого.

Кухня - 9 кв метрів

І остання на сьогодні, моя найулюбленіша. Квартира для молодої подружньої пари. На мій погляд сама затишна, світла, сучасна. Розмір - 49 кв метрів. Натуральні, природні забарвлення. Бежевий, шоколадний, білий, трохи зелені. Насолоджуємося разом зі мною.

Возможно, вам понравится:
Квартира под РЕМОНТ в Аликантах
Квартира под РЕМОНТ в Аликантах
Ремонт квартиры в новостройке
Ремонт квартиры в новостройке

Олимпиада в Сочи обошлась стране в полтора триллиона рублей. Когда окупится олимпийское наследство?

—  СИА (пресс-релиз)
В одном из таких трехэтажных новых домов однокомнатная квартира стоит 5 млн руб., двушка -- 9 млн руб. Аренда .. Бачин напоминает, что "Роза Хутор" был запланирован до Олимпиады, адаптация к Играм увеличила смету на 16 млрд руб. плюс 12 млрд руб. процентов по кредиту.

Похожие страницы: