​Установка біметалевих радіаторів опалення

Зважившись на установку біметалевих радіаторів опалення в квартирі, неминуче стикаєшся з проблемою: які краще, в чому відмінності, як вибрати. Чи не розбираючись в нюансах різних систем опалення, неможливо самостійно вибрати відповідний тип труб.

Біметалеві батареї створені спеціально для багатоквартирних будинків. Вони сконструйовані таким чином, щоб якомога довше витримувати недоліки центрального опалення. Хоча зовні біметалічні радіатори буває складно відрізнити від алюмінієвих, всередині вони абсолютно різні.

Профессиональная дизайн студия интерьера днепр предлагает Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Біметалічні радіатори опалення які краще

Розглянемо докладніше будова. У конструкції біметалічною батареї закладена найважливіша особливість - теплоносій не контактує зі зовнішнім корпусом радіатора. Це відбувається завдяки спеціальним вставкам з нержавіючої сталі. Завдяки тому, що сталь стійка до корозії, виробники не скупляться на тривалість служби, позначаючи її мінімум в 20 років.

При цьому всьому зовнішній корпус виконується з алюмінію, саме тому зовні їх буває досить складно розрізнити. В результаті біметалічні батареї виходять компактними, стильними, легкими, мають відмінну тепловіддачу.

Існує кілька видів конструкцій:

Монолітний. В цьому випадку радіатор має кінцеве кількість секцій, яке не можна змінити (наростити або прибрати зайві). Найнадійніший варіант за рахунок нерозбірними сталевої конструкції. Якщо в системі водопостачання вашого будинку сильно скаче тиск (характерно для деяких багатоквартирних будинків) - це ідеальний варіант.

Розбірний. Кількість секцій можна змінювати в разі потреби. Секції можна нарощувати за допомогою спеціальних патрубків з різьбленням. Хороший вибір для котеджів і дач, а також будь-яких будинків з автономною системою опалення.

Які біметалічні радіатори опалення краще вибрати для будинку? Для багатоквартирного будинку найнадійнішим варіантом буде литий радіатор. Для самостійних будівель зручніше розбірна конструкція, але можна і монолітну. У загальному і цілому, радимо почати з консультації з фахівцем.

Похожие страницы: