Скільки Обходиться Ремонт однокімнатної квартири

Давайте в целом по Харькову

ЩО ВИГІДНІШЕ ЗНЯТИ КВАРТИРУ З РЕМОНТОМ АБО КВАРТИРУ БЕЗ РЕМОНТУ?


Питання економії ніколи і ні в чому нас не покидає. Особливо, якщо знаємо, що потрібно буде розлучитися з певною сумою, і розлучатися будемо щомісяця. Так думають ті, хто збирається знімати житло. 

Тут з'являється низка питань: яку квартиру зняти? вона буде з ремонтом? що буде в квартирі? а чи може бути така ж, але дешевше? і т.д. Коли нам озвучують суму за наші бажання, ми розуміємо "гаманець малий". Вибираємо квартиру дешевше: чи не буде ремонту, мінімум техніки, мінімальна кількість меблів - беремо те, на що можемо розраховувати фінансово. Але як бути з бажанням жити в комфорті "як вдома"?


Тут допоможе проста математика. Як говориться "гроші люблять рахунок". Правильно підрахувавши, можна для себе виділити чисту економію. Давайте в цілому по Харкову: ми знаємо, що зняти однокімнатну квартиру з ремонтом коштує близько 4000 грн. Квартира без ремонту по мінімуму можна обійтися Вам в 2000грн.


В такому випадку, наше "почуття або відчуття комфорту" за 3 місяці в квартирі з ремонтом обійдеться нам в 6000грн, як якщо б ми зняли квартиру "по мінімуму". За 6 місяців ми з економимо 12 000грн, а за 12 місяців все 24 000 грн. Для пересічного українця це величезна сума. Припустимо, що з цих грошей ми зможемо витратити 4000 грн купивши собі на рік необхідну б / у техніку (наприклад пральну машину, мікрохвильову піч або пилосос).

 Чи зможемо самі зробити косметичний ремонт - переклеїти шпалери, навіть якщо найнявши для цього фахівця, що обійдеться нам в 1000 грн максимум. І навіть можемо дозволити собі поміняти труби, змішувачі у ванній і кухні (якщо захочеться), що обійдеться нам ще приблизно в 3500 грн. Разом, дрібний косметичний ремонт буде коштувати нам 8500 грн (всього 653 $). Значить, в чистому вигляді ми економимо 15500 грн в рік. За ці гроші можна дозволити собі провести раз на рік відпустку закордоном!


| Вчора отримала дзвінок подяки від клієнтів, які два місяці тому зняли за 2000 грн двокімнатну квартиру без ремонту на Нових будинках. Клієнти дуже раді. Квартира подобатися, господарі добрі люди. Вже купили собі шпалери і кухонні меблі б / у. Власниця квартири дозволили йому прикрутити турнік настінний в спальні. Сергій був просто щасливий. Він давно хотів такий для ранкової зарядки. Господині нема про що переживати: адже хлопці привели квартиру в порядок і своєчасно сплачують раз на місяць.


Звичайно ж - скільки людей, стільки й думок. Це так. Тим, хто економить свої сили і час, тим, хто орендує житло на короткий термін-їм буде вигідніше зняти квартиру з ремонтом з усім новеньким за 4000 грн. Швидше за все, вони просто можуть собі це дозволити. Все ж -більшість наших клієнтів із середньою заробітною платою, будуть шукати квартиру до 3000 грн, а то і менше.

Возможно, вам понравится:
Любимая квартира. Отзыв о ремонте
Любимая квартира. Отзыв о ремонте
Школа ремонта: сезон 9, выпуск 8
Школа ремонта: сезон 9, выпуск 8

Съемные квартиры в Минске: к зиме цены упадут до $300Комментарии: 6

—  Комсомольская Правда в Белоруссии
Думаю, что к концу года средняя цена на однокомнатную квартиру в Минске будет 300 долларов. Хотя и сейчас .. За такие деньги у меня должен быть дизайнерский ремонт .. Раньше хозяева говорили так: «У меня очередь выстроится из желающих, стоит только объявление дать».

Похожие страницы: