Штукатурні роботи своїми руками

Мабуть, без штукатурних робіт неможливий жоден ремонт і це не дивно. Даний вид робіт - один з найбільш важливих при проведенні ремонту всередині приміщень.

Для качественного ремонта своей квартиры, купить материалы Вы можете на сайте http://0443622814.com.ua/ Е-П-И-Центра, вас ждет отличное качество и выгодные цены.

І від того, наскільки якісно він буде виконаний - безпосередньо залежить те, наскільки красиво і естетично будуть виглядати стіни і стелі Вашого будинку або офісу.

Якщо штукатурні роботи виконані якісно, то наклеєні на стіну шпалери (або просто фарба) ляжуть ідеально рівно і будуть виглядати охайно. Також, при штукатурних роботах можлива більш «творча» обробка поверхні і додання їй декоративної фактури.

Однак, естетична функція штукатурки - далеко не єдина. Крім підкреслення краси інтер'єру, вона зберігає тепло, захищає від сторонніх звуків і виконує протипожежну функцію.

Сьогодні на ринку є два способи штукатурки приміщення: один сухий, інший мокрий. Сухий спосіб полягає в кріпленні на стіни листів гіпсокартону. Однак, коли мова йде про великі площі, мокрий спосіб ефективніше.

Класичні штукатурні роботи починаються з підготовки поверхні. Потім, на поверхню наноситься шар штукатурного розчину. Потім, він піддається вирівнюванню і шліфується до ідеально гладкого стану.


Є в класичній «мокрою» технології своя класифікація. Відповідно до неї, штукатурка може наноситися або вручну, або за допомогою спеціальних пристосувань (штукатурних станцій).

Останній спосіб вважається найбільш сучасним і ефективним (недарма, саме за такою технологією виробляються штукатурні роботи в Європі).

Штукатурні роботи машинним способом виконуються нашими майстрами швидко і якісно - доказ цьому Ви зможете знайти в галереї виконаних робіт.

Однак, якщо Ви збираєтеся штукатурити самостійно, то Вам, швидше за все, доведеться опановувати технікою ручної штукатурки. Роботи такого роду даються досить непросто (особливо, якщо Ви ніколи раніше цим не займалися).

Якщо стіни дозволяють, то краще штукатурити точково, там, де є нерівності і вибоїни. У центрі уваги обов'язково повинні виявитися стіни, які знаходяться навпроти вікна (на них нерівності найпомітніше), а також нижня зона стін, до якої прилягають плінтуса. Знизу необхідно вирівняти поверхню на висоту приблизно 10 - 15 сантиметрів.

Похожие страницы: