Ремонт Ванної в однокімнатній квартирі

Советы по ремонту однокомнатной квартиры

Квартира-спальняПравильное зонирование комнаты

В якому б будинку не знаходилася однокімнатна квартира - вона все-одно буде маленькою. Будь-яка можливість збільшити вже наявну житлоплощу матиме цінність для її мешканців. А ось збільшити її, хоча б візуально, можна тоді, коли відбувається ремонт. Навіть після ремонту однокімнатної квартири, звичайно, не вистачить для задоволення багатьох бажань, але з неї цілком можливо зробити компактне пристойне житло.

перепланування

Так, саме зменшують.

Кімнату з'єднують з кухнею. Таким чином виходить одна велика кімната. Але кут, в якому знаходиться кухня, краще відокремити, і знову-таки візуально. Для цього зона кухонного приміщення відділяється напіварки або великою аркою від стіни до стіни, яка не стикається з підлогою. А якщо напіварки прикрасити рослинами, то простір візуально збільшиться ще більше. Для підлог може бути використано ламіноване покриття, що переходить в районі кухонної стінки в керамічну плитку.

З'єднують кімнату з балконом. Краще, звичайно, якщо ви розширите балкон, хоча б на 40 см в кожну сторону. Утепліть його, приберіть балконний блок, і невеликий шматок стіни на якому стоїть вікно. В отворі зробіть велику арку. Пол на балконі необхідно вивести на один рівень із загальним підлогою. Але не слід заливати розширений балкон цементним стягуванням. Зробіть на балконі підлогу з дерева. Зонування скляною перегородкою Заливати підлогу цементом на балконі можна лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що плита здатна витримати серйозну додаткове навантаження. Радіатор, який знаходився під вікном в кімнаті, встановіть під вікном на балконі і, в разі необхідності, поставте в кімнаті додатковий радіатор.

Ванна кімната

Щоб зберегти робоче простір у ванній кімнаті, перед тим, як класти плитку, вам необхідно відбити стару штукатурку зі стін ванної. Навіть якщо вона хороша і по ній можна штукатурити зверху. Повірте, що нестача 2-3 см довжини ванної кімнати може викликати серйозні проблеми при монтажі сантехнічних вузлів. Але потім буде пізно.

Якщо ви вирішили класти плитку у ванній кімнаті на гіпсокартон, то краще розберіть старі перегородки і зробіть нові з гіпсокартону, але не обшивають гіпсокартонними листами ванну кімнату - так ви заощадите простір. Ванну можна замінити душовою кабінкою - в такому випадку у вас з'явиться додаткове місце для установки пральної машини-автомата.

Возможно, вам понравится:
ремонт квартиры
ремонт квартиры
Ремонт ванной в квартире
Ремонт ванной в квартире

БОльшая квартира. Как?

—  Woman.ru - интернет для женщин
Вот у нас сть своя однокомнатную хрущевка. Район хороший, Спб. Нам по 25, но хотелось бы скорее трехкомнатную. .. Сейчас наша квартира стоит около 9 млн. р., это по самым скромным прикидкам, без ремонта. У нас ремонт уже есть. Ответить; Пожаловаться; Постоянная ссылка. 3.

ремонт,отделка квартир,ванной в
ремонт,отделка квартир,ванной в
Ремонт квартир,офисов,ванной
Ремонт квартир,офисов,ванной
Похожие страницы: