Ремонт та Дизайн однокімнатної квартири

Дизайн однокомнатной квартиры 40 кв. м.

У спальні розташувалися над ліжком полки, і невелике крісло | Фото 6 Стиль приміщення конструктивізм, в якому характерне поєднання скла і чорного |

Створити дизайн розкішної просторої квартири неважко, адже в цьому випадку художників і архітекторів нічого не стримує. Набагато складніше працювати на невеликій площі типовий однокімнатної квартири в стандартному будинку. Незважаючи на труднощі, можна створити оригінальний дизайн однокімнатної квартири 40 кв. м. Фахівці рекомендують вдаватися до світлих м'яким тонам, які не пригнічують людей, а навпаки, візуально розсовують стіни приміщення.

Фото 7 Основну площу спальні займає велике двомісне ліжко. Вид на кімнату зі спальні. Інтер'єр кімнати в білому кольорі | Фото 9 Робоча область в невеликому просторі. Стіл зроблений своїми руками з ніжкою торшером |

Будь-який будинок починається з передпокою, тому до її облаштування треба поставитися з особливою увагою. Оскільки передпокій є певною єднальною ланкою між вулицею і кімнатою, то рекомендується використовувати практичні оздоблювальні матеріали. У невеликому передпокої можна встановити шафу, тумбу і вішалку мінімальних габаритів.

Особливу функціональне навантаження в дизайні однокімнатної квартири 40 кв. м. несе кухня. Найчастіше кухня служить не просто місцем, де готується їжа, а й одночасно є їдальні. Найбільш поширений варіант, при якому робоче обладнання, включаючи холодильник, робочий стіл, газову або електричну плиту, вибудовують в один ряд.

Ексклюзивні шафи розташувалися по сусідству з каміном і телевізором. Зображення собору на фасаді шафи додає особливу атмосферу романтизму | Фото 12 Закривають вікна штори, виконані в стилі класика, колір підібраний до інтер'єру |

Оригінальність інтер'єру кухні досягається за рахунок організації розміщення меблів в обідній зоні. Велику роль у створенні затишного внутрішнього простору грають обробка і характер устаткування, що входить в робочу зону. Дуже популярні кухонні куточки, завдяки яким можна створити комфорт на обмеженому просторі кухні. Особлива конструкція сидінь дозволяє господарям зберігати там кухонне начиння.

Велика увага дизайнери приділяють кольорового оформлення кухні. У цьому приміщенні м'яка кольорова палітра стін може чудово поєднуватися з насиченою гамою робочого обладнання. Стеля може бути кольоровим або в тон шпалер. Зазвичай стіна, до якої примикає плита і мийка, облицьовується керамічною плиткою, колір якої може збігатися з оформленням стін або констатувати з ними.

Розробляючи дизайн однокімнатної квартири 40 кв. м., майстра особливу увагу приділяють житловій кімнаті, адже саме вона грає роль спальні, робочого кабінету і вітальні. Для того щоб не захаращувати простір приміщення, меблі та обладнання повинні бути універсальними.

Возможно, вам понравится:
Элегантный дизайн квартиры
Элегантный дизайн квартиры
Ремонт квартиры
Ремонт квартиры

Дневник новосела: дизайнер найден!

—  <<Мой район>>, Москва
«Мой район» продолжает публикацию блога Ирины Кагран, которая совсем недавно стала обладательницой двухкомнатной квартиры в поселке на Новой Риге. Я никого не обзванивала в этот раз, а вызвала на .. Для понимания формата назову несколько: «Геометрикс Дизайн», «Архполе» и «Забор».

Ремонт однокомнатной квартиры
Ремонт однокомнатной квартиры
дизайн двухкомнатной квартиры
дизайн двухкомнатной квартиры
Похожие страницы: