Ремонт стельЕстетичність стельового простору безпосередньо впливає на зовнішній вигляд приміщення в цілому. Без якісного відремонтованого стелі навіть найсучасніша кімната, до оформлення якої були залучені професійні дизайнери, буде виглядати непривабливо. Виникає закономірне питання - як відремонтувати стелю? Існує кілька варіантів облаштування, вибір залежить від конкретних характеристик приміщення.
оштукатурювання

Варіант, при якому поверхня покривається декількома шарами спеціальної будівельної суміші, а потім забарвлюється, вважається найбільш традиційним. Ціна на такий ремонт стелі є найбільш низькою, але кінцевий результат робіт залежить від багатьох факторів. Отримати ідеальну поверхню досить проблематично в наступних випадках:

Вы можете найти номер телефона эвакуатора с легкостью и без особых усилий.


Якщо по стелі проходять інженерні комунікації, то даний варіант не є прийнятним.
Чи не підійде він і в тому випадку, якщо поверхня дуже нерівна.
Це неактуально для будівель, де міжповерхове перекриття складається з декількох плит, між якими - грубі шви або навіть вільний простір. При таких умовах доведеться накладати занадто товстий шар штукатурки, шпаклівки, з кожним сантиметром якого збільшується ймовірність його осипання під власною вагою.


Використання листів гіпсокартону

Обшивка стельового простору за допомогою листів гіпсокартону - середній по вартості варіант ремонтних робіт. Такий матеріал відрізняється високою міцністю і невибагливістю в експлуатації. Але головний мінус стель з гіпсокартону - це досить обмежені можливості в плані дизайну. Матеріал є недостатньо гнучким для того, щоб виготовити єдине полотно складної геометрії, наприклад, плавно зігнуте. Вибір його фактур теж невеликий. Поверхня ГКЛ-стелі після монтажу вимагає оздоблювальних робіт, що підвищує підсумкову вартість кожного квадратного метра.

Похожие страницы: