Ремонт однокімнатної квартири з Дитиною

Однушка для молодой семьи с двумя детьми


План однокімнатної квартири.

питання читача

Ми з чоловіком і двома дітьми (дівчатками 2 і 7 років) живемо в однокімнатній квартирі. Цього року старша дочка піде в школу, пора організувати їй своє робоче місце. Допоможіть, будь ласка, розробити концепцію обстановки кімнати. Дуже хочеться розділити нашу велику кімнату на дві - нашу спальню і дитячу з вікном і дверима. Пригледіли з чоловіком їм дитячу і кутовий письмовий стіл. Допоможіть зробити все затишно і комфортно.
Заздалегідь дякую. З повагою, Ніна.

План житлового приміщення з розстановкою меблів після ремонту однокімнатної квартири.

У даній ситуації, вирішила дизайнер Юлія Кирпичева, найкращим виходом буде правильне зонування. Щоб розділити одне приміщення на батьківську і дитячу половини, потрібно невеликий ремонт однокімнатної квартири - між двома самостійними зонами з'явиться розсувні радиусная перегородка. Напівкругла конфігурація перегородки економить простір, а також гармонійно вписується в загальну стилістику приміщення.

У зоні для батьків розташується двоспальне ліжко, пара тумбочок і плазмовий телевізор. У дитячій - двох'ярусна ліжко для дітей (її власники квартири вже придбали) з ящиками для зберігання, стіл-парта для старшої дочки і набір дитячих меблів для молодшої.

Возможно, вам понравится:
Однокомнатная квартира в
Однокомнатная квартира в
Ремонт двухкомнатной квартиры
Ремонт двухкомнатной квартиры

В Благовещенске в семье переселенцев из Украины родилась дочь

—  ИА Амур.инфо
Вес ребёнка – 3 800 граммов, рост – 53 сантиметра. По словам .. За счёт средств работодателя сейчас там идёт ремонт. Мужчинам семьи .. Пока ремонтируется дом, работодатель снял в Благовещенске однокомнатную квартиру, где будут жить Анастасия с дочкой и мамой Светланой.

Похожие страницы: