Ремонт однокімнатної квартири в хрущовках

Дизайн интерьера однокомнатной квартиры хрущевки

Дизайн интерьера однокомнатной квартиры хрущевки Делаем невозможное: раздвигаем границы пространства

Багато хто з наших співвітчизників намагаються вирішити квартирне питання. Іноді щасливчиками називають навіть тих, у кого є власна однокімнатна хрущовка або взагалі навіть кімната в гуртожитку. Однак не варто засмучуватися і впадати у відчай. Робимо неможливе: розсовуємо межі простору Сьогодні в статті розглянемо, як можна перетворити дизайн інтер'єру однокімнатної квартири хрущовки 30, 35 або 40 квадратних метрів.

Коли у вашому розпорядженні одиничка, тобто, по суті, всього одна кімната, важливо грамотно і раціонально використовувати весь простір. Потрібно зробити так, щоб було затишно і комфортно, стіни не тиснули, інтер'єр наповнював життєвою силою, а не відбирав останню енергію своєї сумовитістю. І незалежно від того, скільки людина проживає в однокімнатній, можна зробити так, щоб одному, двом або навіть сімом в ній було добре. Сьогодні є варіанти на будь-який смак і гаманець - тільки вибирайте.

Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири без стін Робимо неможливе: розсовуємо межі простору

Основне, що лякає багатьох власників однокімнатної квартири, - це навіть не сам дизайн інтер'єру, а розміри, обмеженість простору, нестача повітря і простору. А сім'ям з маленькими дітьми важко подвійно ... У зв'язку з цим першим і основним завданням є збільшення простору, нехай навіть візуально.

Важливо правильно підібрати матеріали для обробки, колірну гамму - і кімната як за помахом чарівної палички стане ширше і світліше - це вже за світло природного (від вікон) і штучного освітлення, якого багато не буває. Ще багато хто вдається до допомоги дзеркал, які також створюють вражаючий зоровий ефект.

Дорожче і більш кардинально змінити зовнішній вигляд хрущовки допоможе знесення стін. Це вже буквально «розсування простору». Тільки перед тим як братися за цю справу, уточніть, що ви збираєтеся ламати не несуть стіни, а то так недовго взагалі обрушити весь житловий будинок. Перепланування узгодьте з ЖКГ. Ще один варіант - замість стін залишити тільки колони, які можуть стати справжньою родзинкою дизайну і вашої персональної гордістю.

Возможно, вам понравится:
Невероятный ремонт в хрущевке
Невероятный ремонт в хрущевке
Ремонт в хрущевке (пятиэтажка)
Ремонт в хрущевке (пятиэтажка)

БОльшая квартира. Как?

—  Woman.ru - интернет для женщин
Вот у нас сть своя однокомнатную хрущевка. Район хороший, Спб. Нам по 25, но хотелось бы скорее трехкомнатную. .. Сейчас наша квартира стоит около 9 млн. р., это по самым скромным прикидкам, без ремонта. У нас ремонт уже есть. Ответить; Пожаловаться; Постоянная ссылка. 3.

Ремонт ванной в хрущевке
Ремонт ванной в хрущевке
Ремонт однокомнатной квартиры
Ремонт однокомнатной квартиры
Похожие страницы: