Ремонт однокімнатної квартири Студії

Дизайн однокомнатной квартиры-студии

Планування, надана читачем (зліва) і варіант розстановки меблів, запропонований дизайнером (праворуч).
(Натисніть на зображення для збільшення)

питання читача

Ми купили однокімнатну квартиру-студію (планування додається). У нас сім'я з 3 чоловік (дитині трохи більше 3 років). Як краще розставити перегородки і зробити дизайн інтер'єру? Іван Закусило.

відповідь дизайнера

Днем спальна зона може перетворюватися в вітальню, а ввечері, якщо закрити штори, знову стати місцем для сну.
(Натисніть на зображення для збільшення)

Не так давно однокімнатна квартира-студія була знайома нам тільки із зарубіжних фільмів та іноземних журналів з інтер'єрного дизайну. У наші дні вона перестала бути рідкістю.

Головна перевага квартир-студій, як це не парадоксально, - в економії простору. Доказ - дизайн однокімнатної квартири-студії, виконаний дизайнером Ларисою Бокарева. Квартира вийшла більше за площею, ніж, якби це була класична однокімнатна квартира з кухнею. Адже кухня, швидше за все, була б дуже маленькою, і коридор, що веде до кухні, теж «з'їв» б частину простору.

Плюси об'єднаної зони очевидні: розширення простору, природне перетікання кухонних посиденьок на м'який диван у вітальню-спальню. І господині легко курсувати між гостями і плитою. Але життя в повністю відкритому просторі здатний витримати не кожен, тому дизайн-проект однокімнатної квартири припускає чіткий розподіл на зони: дитяча, кухня-їдальня, спальня-вітальня.

Дизайнер Лариса Бокарева закликає не дробити простір - ні жорсткими перегородками, ні кольором.

На світлині:

Розгортки по стінах.


Зонування. Перегородками, що ділять простір, на дитячу та батьківську зони, можуть виступати штори, які протягом дня ховаються в нішах. Нішею для штори, що ділить кімнату на дві спальні, стали два книжкових стелажа, торці яких оформлені дзеркалами, що візуально розширює простір. Телевізор встановлений на кронштейні над обіднім столом, що дозволить власникам квартири дивитися телепрограми, розвалившись на зручному дивані.

Колір. Краще використовувати один для всього простору. Для маленьких приміщень - це, без сумніву, білий. І не потрібно його боятися. Одна стіна (в даному випадку, над диваном) навмисне залишена не заповнена. На ній тільки одна маленька картинка. Такий прийом дасть відчуття простору навіть в маленькому приміщенні.

Возможно, вам понравится:
Однокомнатная квартира
Однокомнатная квартира
Ремонт квартир в Красногорске
Ремонт квартир в Красногорске

Жизнь общажная (фоторепортаж)

—  НГС.Красноярск - Независимый Городской Сайт Красноярска
Кухня отделена стеной, в других вариантах планировки предусмотрены квартиры-студии. От кроватей и шкафов до сих пор пахнет .. в туалете — вырванные исписанные двери. Ремонт в корпусе 4 года назад обязали делать заехавших ребят Военно-инженерного института СФУ.

Похожие страницы: